Neděle 10. prosince 2023, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

V Holešovicích se zřítila část pódia, duo Marcus & Martinus nevystoupilo, Derulo zpíval z balkonu

Magazín

  9:51
PRAHA - Fanoušci, kteří se měsíce těšili na pražský koncert amerického rappera Jasona Derula, byli ve čtvrtek večer zklamáni. Podle informací serveru iprima.cz se v holešovické Tipsport aréně krátce před začátkem koncertu zřítila část pódia, a dokonce začaly hořet některé LED panely, takže se žádný z držitelů vstupenek do budovy nedostal. Naštvané diváky uklidnil po několikahodinovém čekání alespoň improvizovaný koncert z balkónu haly.

Americký zpěvák Jason Derulo. foto: Twitter @Koulecz

Už od brzkého čtvrtečního odpoledne se sice před holešovickou arénou srocovaly davy, dovnitř se však nikdo nedostal a prvních informací se fanoušci dočkali až v devět večer. Do té doby mezi lidmi kolovaly „zaručené“ informace o tom, co se v hale děje. Až po deváté večer technici vynesli na balkón nad hlavním vchodem do haly reprobedny a pořadatel návštěvníky s omluvou informoval, že koncert neproběhne, jelikož se nepodařilo některé technické aspekty vystoupení zajistit tak, aby nebyla ohrožena bezpečnost účinkujících.

Norské popové duo Marcus a Martinus přijedou podruhé do Prahy.
Fanoušci čekají na příchod norského dua Marcus a Martinus.

Možná ještě víc, než na Derula se mladí diváci těšili na předkapelu v podobě norského popového dua Marcus & Martinus, kteří už odpoledne způsobili rozruch při rozhovoru pro televizi Óčko. Budovu televize totiž obsadily desítky mladých fanynek a hlasitým vyvoláváním jmen šestnáctiletých zpěváků se dožadovaly podpisu nebo fotografie. Blonďatí mladíci se nakonec fanynkám na chvíli ukázali, to však bylo vše.

25.října 2018 v 20:26, příspěvek archivován: 26.října 2018 v 09:49

Devětadvacetiletý Derulo fanoušky ocenil alespoň krátkým improvizovaným koncertem, při kterém stihl do 22 hodiny, aby nerušil noční klid, zazpívat a zatančit na improvizovaném pódiu všechny své hlavní hity. Mladí Norové vůbec nevystoupili, svým fanouškům jen vzkázali přes sociální sítě, že je zrušení koncertu z bezpečnostních důvodů moc mrzí.

25.října 2018 v 21:44, příspěvek archivován: 26.října 2018 v 09:49

Fanoušci však nemusí být příliš smutní, kompletní osazenstvo koncertu by se mělo do Prahy podle pořádající agentury FP PRO v následujících týdnech vrátit. Další informace agentura slíbila podat v pátek.

Autor:

Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca
Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca

Chladící tašky jsou užitečné pro udržení potravin a nápojů chladných, když jste mimo domov. Jsou skvělé i pro každodenní použití, například při...