Diskuse k článku: Jak si o Vánocích nezničit zažívání? Nepoužívejte majonézu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 13.12.2014 18:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kos 13.12.2014 18:11

Vánoce, jako kterýkoliv jiný den v roce.

Proč provozovat na svátky obžerství ?  Také žádné vinné střiky !  Pan MUDr. Šamánek prohlásil, že půl litr vína denně patří k životasprávě. Ve Španělsku dokonce 1 litr !

                                      Na zdraví a pěkné svátky vánoční !

J. Václav 13.12.2014 16:47

Všechno se dá řešit. Mám to za sebou.

Málem jsem umřel na prasklý vřed, který jsem si uhnal nikoliv žrádlem a ustavičným stresem s podnikání. Dnes je to 8 let a jsem zcela spokojený, protože jsem šel do důchodu, začal s pravidelnou životosprávou a jím spokojeně vše, všetně majonézy, řízků a pečené kachničky. Musel jsem se ovšem léčit přísnou dietou, kterou jsem vydržel 3 roky, ale to jen proto, abych opravdu nezemřel. Nejvíce mi k tomu pomohl konvektomat k přípravě pokrmů. Mohu zodpovědně prohlásit, že steaku z konvektomatu ze nic nevyrovná. Vyhoďte friťáky a pánve nechte jen na palačinky.

Máte li zájem poskytnu další informace. Mimochodem se těším na čtyřkilového smaženého vánočního kapra s barmborovým salátem. Určitě mi nebude špatně.

D. Stirský 13.12.2014 11:52

A já zase nechápu, proč bych si

právě na vánoce nemohl dát tradiční salát, kde bude pravá majonéza. Ostatně: jejím základem je rostlinný olej a ne živočišný tuk. Ono je to tak: ta nezdravá jídla bývají většinou velmi dobrá. A když už postarším lidem nedostává se tolik chuti třeba k sexu, proč by se nmohli alespoň jednou pořádně nažrat? Já kdysi zkoušel místo majonézy do jedné pomazánky jogurt a bylo to dosti odporné.

M. Raabová 13.12.2014 6:58

vánoce

na vánoce peču cukroví a máme tradiční salát s majonézou i jogurtem na půl. Ale nikdy jsem neměla problém, jelikož se naše rodina nikdy nepřejídala.  Prostě nebereme vánoce materialisticky.  Je to zkrátka krásný čas na rozjímání. Pořád nechápu proč by mělo na vánoce vypuknout obžerství a rovněž nechápu proč bych si třeba měla půjčovat na dárky, protože to musím mít. Nemusím. Díky mediím začínám pomalu vánoce nemít ráda a úplně nejvíc Silvestra. Stav nuceného nezřízeného veselí je katastrofa.

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Renomovaný výživový poradce Petr Fořt | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

Test celoročních pneumatik | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Zvířecí ortoped a chirurg Roman Skala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...