Diskuse
Kam v Praze k vodě? Nejčistší je Motolský rybník a Divoká Šárka
Kromě rybníku Šeberák, kde se začaly vyskytovat zdraví škodlivé sinice, je voda na všech pražských přírodních koupalištích vhodná ke koupání. Snížená průhlednost je na Hostivařské přehradě a v nádrži Džbán, i tady se ale lidé koupat mohou. Zcela nezávadná je voda v Motolském rybníku a v Divoké Šárce. Informovala o tom Petra Ševčíková z pražské hygienické stanice.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


















