Diskuse

Fyzioterapie není masáž. Pacienti by si nejraději jen lehli, bez cvičení to ale nejde, říká rehabilitační lékařka

Fyzioterapie a masáže nejsou to samé. Mnozí lidé si myslí, že když jim lékař „napíše“ poukaz na rehabilitaci, lehnou si na lůžko a nechají se příjemně namasírovat. Tak to ale není, jak vysvětluje primářka MUDr. Miluše Jurášková z vedení Rehabilitačního oddělení FN Brno.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.