Diskuse
Fyzioterapie není masáž. Pacienti by si nejraději jen lehli, bez cvičení to ale nejde, říká rehabilitační lékařka
Fyzioterapie a masáže nejsou to samé. Mnozí lidé si myslí, že když jim lékař „napíše“ poukaz na rehabilitaci, lehnou si na lůžko a nechají se příjemně namasírovat. Tak to ale není, jak vysvětluje primářka MUDr. Miluše Jurášková z vedení Rehabilitačního oddělení FN Brno.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


















