Pondělí 9. prosince 2019svátek má Vratislav 5 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Rodiče se bojí vedlejších účinků. O očkování odmítají diskutovat

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 13.11.2015 23:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Š. Apolen 13.11.2015 23:32

Sami ti rodiče jsou pouze vedlejší účinek sexu jejich rodičů !

J. Pluk 11.11.2015 13:58

S tím očkováním je to ošidné - může to nějaké dopady mít, jen to nikdo nebyl s to prokázat. Ale podle výskytu autismu to vypadá že funguje jen jako katalyzátor, že dítě které začne po očkování vykazovat projevy autismu, by jím bylo postiženo tak jako tak, jen by to přišlo později. Mám známého, tři děti, všechny očkované, jedno z nich autista. Genetická vazba možná, ale nejasná. S očkováním je to tak, že "podezřelé" vakcíny byly již před třiceti lety zakázány v Japonsku a Jižní Koreji, ale přitom tam mají výskyt autismu vůbec nejvyšší na světě. A není to tím že by asiaté byli nachylnější - např. v Severní Koreji se nevyskytuje prakticky vůbec, stejně jako v Laosu, Mongolsku apod. Spíš než tyhle věci na to má dopad elektromagnetické záření. Všechny děti jsou ještě před narozením vystaveny GSM, Wifi, televizím s dálkovým ovládáním... a všechny oblasti světa, kde se tyto věci vyskytují nejvíce (Japonsko, Korea, Kalifornie) mají nejvyšší výskyt autismu.

J. Pluk 11.11.2015 14:06

Jenže ukažte mi rodiče, kteří ze strachu před autismem budou ochotni zahodit mobily a tablety a přestat sledovat televizi. I kdyby to udělali, pořád budou obklopeni takovým kvantem elektromagnetických vln, že o mobil míň nebo víc, na tom nesejde. Navíc neexistuje žádný seriózní výzkum, který by se potenciálními dopady elektromagnetických vln zabýval. A není divu - když si vzpomenete na odpor tabákového průmyslu proti nařčením že kouření způsobuje rakovinu, tak to je úplné nic proti tomu co by nastalo, kdyby nějaký výzkum skutečně prokázal, že elektromagnetické záření způsobuje autismus. Mobilní operátoři, výrobci televizí, datové společnosti, počítačové firmy... ti všichni dohromady mají tržby takové, že veškerý tabákový průmysl je proti nim úplné nic. A proto takový výzkum nikdy nevznikne.

V. Kopta 11.11.2015 12:15

holt pokles znalosti základů přírodních věd a víra v neprokázané klepy...

R. Tichý 11.11.2015 10:47

OK,jejich volby. Náklady na léčení při neočkovaném onemocnění budou platit?

K. Schneider 11.11.2015 14:41

Jsem pro alternativu, ale kompletne za svoje, respektive jejich. Trojnasobne zdravotni pojisteni, placene zdravotni pojisteni i na decka. Nekde se proste ty penize na reseni problemu, ktere "alternativou"  privodi sobe, nebo ostatnim nest musi. To neni dikriminace, to je (pojistna)matematika.

O. Prokop 11.11.2015 15:05

souhlas, ale jak to dát do zákona? V dnešním socialistickém zdravotnictví, kde smlouvu s pojišťovnou nemá pacient- občan- volič, ale ambulantní lékař?  Kdyby bylo připojištění, tak jako všude na Západě, tak by to možná bylo něco jiného: Povinné připojištění v případě onemocnění a rozšíření nemoci z důvodu neočkování nebo placení ze svého a to i v případě, kdy bude dítě na ARU, kde léčba stojí desetitisíce denně.

Premium

Cítím hořkost. Bývalý šéf mordparty poprvé promluvil o svém odchodu

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let, stál za objasněním řady vražd a...

Premium

Zalepili matce prsa, aby nemohla kojit. Při příbězích z Osvětimi pláče i průvodce

Průvodce Lukáš Lev | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lukáš Lev provází v koncentračních táborech a popisuje nacistická zvěrstva. Jeho babička si však stála za tím, že za...

Premium

Hořký čaj? Nesmysl! Pediatr v knize vyvrací mýty o domácím léčení dětí

Dětský lékař z Hradce Králové Ladislav Hanousek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Hradecký dětský lékař Ladislav Hanousek vydal knihu Maminko, není mi dobře, která má rodičům pomoci s léčbou i výchovou...