Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Sjezd ČSSD se blíží. Předvede se hejtmanská jedenáctka?

Zajímali jsme se, jak vládci krajů hodnotí situaci ve straně před volebním sjezdem. Na jejich palácový převrat to nevypadá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Nedávno jsem četla, jak Paroubek popisoval Haška,
že on mu dovolil vyšplhat se po jeho zádech. Když pominu, že je vystudovaný rychlokvašák , sice ne v Plzni, ale na podobné profláklé fakultě na Slovensku,když si vzpomenu jak líbal pacičku papeži a na další líbivé a populistické kroky, nemohu si pomoci, nevěřím panu Haškovi jeho sociální přesvědčení.ČSSD má i jiné kvalitní lídry, určitě by měli voliči do budoucna více zamíchat kartami.Změna může být v této době jen k lepšímu.Pozoruji, co se u nás děje ,  je  mi 56 let a něco pamatuji, tak jsem se před nedávnem stala členkou KSČM  a jsem na to hrdá.Je to již jiná strana, než byla v minulém režimu, sleduji pečlivě rozdíly v činnosti a hlasování  mezi ČSSD a KSČM.Pak srovnám čisté ruce za 20 let zpětně,kdo je má čistější a ač se pravice moc snažila provokacemi něco na komunistech najít, je fakt, že k nim se nevstupuje pro peníze, ale z přesvědčení. Pozorně jsem se seznámila s programem obou stran a volba je jednoznačná,je nejvyšší čas,  aby to noví komunisté vzali do rukou NEBO ALESPOŃ ZÍSKALI DOST HLASŮ, ABY ÚČINNĚ MOHLI BOJOVAT PROTI GAUNERŮM, KTERÝM NA OBYČEJNÝCH PRACUJÍCÍCH LIDECH Kapitalismus, přesněji ta dravá špína, kterí se za kapitalismus vydává, to se musí co nekdříve zastavit, dokud nám ještě patří alespoň název Česko.Protože nebylo vše jen špatné, za minulého režimu, fungovalo mnoho dobrých věcí a služeb, ani za čtvrt století se ještě nepodařilo korupčníkům rozkrást vše, co komunisté nahospodařili a vybudovali, PŘESNĚJI VAŠE RODIČE  A PRARODIČE  A BUDOVALI TO VĚTŠINOU S CHUTÍ.  NEMÁ CENU SE BAVIT O STUDENTECH BEZ  ŽIVOTNÍCH ZKUŠENOSTÍ, KTERÉ OVLÁDAJÍ JEN HORMONY, CHUŤ SOUTĚŽIT PRAVICOVÍ KARIÉRISTÉ DĚKANI.Místo, aby je ve škole učili umění dialogu, učí je fanatismu a nenávisti.Pro ty, co cinkali v 89 klíči a řetězy jak zhlouplé ovečky, není hanba přiznat se k chbě v názorech, hanba je, když vidím chyby, zakrývat před nimi oči  a hrát mrtvého brouka.Nakonec, souhlasit se mnou nemusíte, ale když už máte plná ústa demokracie, tak jsem jen demokraticky vyjídřila svůj názor.A těší mne, že mnoho pokryteckých pisálků, placených spekulanty, kterým patří mnohá modro hnědo černo kapitalistická média, ž e jim pohnu ze žlučí. A vrátím se k panu Haškovi a některým dalším členům ČSSD, chovají se dravěji a pravicověji, než leckterý kariéristé z Hrob 9 nebo Odporné Dravčí Strany.
0/0
22.2.2013 8:23
Foto

K76a30r61e45l 56V95y77š80a29t26a

Zdá se, že hejtmani nenaletěli
dost průhlednému pokusu ČP vymámit nějaký rozporný názor, který by mohl poskytnout novinářům podklad k fabulacím o rádoby probíhajícím vnitřním boji v ČSSD. Směšná je  práce s pojmy haškovci, svobodovci nebo zemanovci s nadějí, že se nechá některý člen zlákat k nějakému kontraverznímu výroku.  Zdá se, že strana s vyhlídkou na další vítězství ve volbách dosáhla vysoký vnitřní názorový soulad a s úspěchem vytlačuje rušivé jednotlivce kteří nechtějí pochopit společný zájem strany, porazit ve volbách trojkoaliční katastrofu zničujícím způsobem. 
0/0
20.2.2013 9:33
Foto

Gabriel Pleska

ilustrák
Milá Česká pozice, rád tě čtu. Na obrázky u článků mi ale občas zůstává rozum stát. Jestli jsem si dosud říkal, že třeba jen nemám dostatečně vytříbený vkus, tohle všechny pochyby přebilo. Kdyby to bylo neumětelské aspoň srandovně...
0/0
20.2.2013 1:09
Foto

R82i50c35h65a18r16d 36C88o62r46t80é95s

Děkuji za příspěvek
Vážíme si Vaší pozornosti k obsahu. Naše ilustrace mají za cíl pomoci čtenáři v rychlejší orientaci v obsahu, dokreslení titulku a článku, eventuálně přidáním jakési nadsázky a humoru. Humor je ovšem nejenom subjektivní věc, ale má také mnoho různých dimenzí. Ne vždy se zadaří, aby bylo úplně veselo. Přesto se snažíme pouze nebrat fotky z ČTK a práskat je tam. Pokoušíme se vytvářet, více nebo méně úspěšně v omezeném prostoru internetové plochy, ikonografické montáže, které vzhledem ke svému charakteru musí spoléhat na účinnost v „první signální”.  Doufám, že čas od času naleznete i vizuál, který vám nebude připadat natolik zavrženíhodný. Budu se těšit na Vaše další názory. Art director.
0/0
21.2.2013 9:39