Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Slevomat občanských demokratů aneb Čert vem kultivaci politiky

První politická strana v Česku láká na věrnostní programy u firem jako T-Mobile a Česká pojišťovna. „Bombou“ budou laserové operace očí.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Knight

13. 2. 2012 17:03
Dobre heslo
Ten napad je brilantni a muze i ocistit stranu jako takovou. Do voleb by mohli jit s heslem "Co vam z vasich dani ukradneme, to s nami muzete usetrit jinde".Skoda, ze je to jen pro ty vyvolene modre ptacky. Asi se stanu clenem abych si to jejich kradeni necim vykompenzoval:-)))))))Jsem rad, ze se nam ti nadlide dobre profiluji. Ja byt majitel firmy tak jejich clenum za tucnou zakazku dam taky nejakou slevicku. Kluci z ODS to dotahuji k dokonalosti. At si kazdy sesbira drobecky ze stolu.
0 0
možnosti

Judr. Marek Kalina

13. 2. 2012 10:44
RE:
Jak, že nepíši k věci? Psal jsem přesně k tomu, co bylo napsáno v článku, konkrétně v posledním odstavci. Vy nechápete princip, ODS dá těm obchodníkům databázi svých členů, tyto firmy budou oslovovat členy ODS svými direct marketingovými akcemi. Za toto nabízejí slevy ze svých marží pro členy ODS, protože předpokládají, že prodají tímto způsobem více produktů. Proto si snižují marži. Stejné slevy tyto firmy nabízejí například zaměstnancům velkých společností, církvím, nebo třeba členům fan clubu Sparty. Není na tom nic nečestného nebo podivného. Nechápu, co pan Koutník vyrábí za neexistující téma. Jde o čistě obchodní věc, která s politikou nijak fakticky nesouvisí...
0 0
možnosti

Vladimir1950

15. 2. 2012 11:45
Možná máte pravdu,ale..
Možná máte prevdu, ale myslím si, že tohle do politiky nepatří. Pokud by  byla pravda  s tím předáním databáze členů, proč by se ODS tak čertila, když jí tuto databázi "heknuli" Anonymous? Je pravda, že se s databázemi "kšeftuje", ale kšeftovat s databází politické strany? Není to tak trochu kách?Ale možná v ODS chtějí,aby se jim po tom úbytku 5000 duší nějaké vrátily zpět..Ale stejně, politická strana není sportovní klub, je to tak trochu o etice  a kultuře politiky v ODS, nemyslíte?To je můj názor, jiné názory respektuji..
0 0
možnosti

Vladimir1950

13. 2. 2012 10:16
Zase jsme první na světě ve špíně..
Pokud je pravda, co píše pan Koutník, je to minimálně k zamyšlení. Co ja ta ODS za spolek, že si tohle dovolí?  Slevy přece musí někdo platit, z jakých peněz je platí ODS? Ze státních  příspěvků za hlasy voličů nebo jinak? Nejspíš jinak, takže je nasnadě podat podnět minimálně pro podezření z  praní špinavých peněz .  Opět platí to okřídlené heslo ODS:"Kdo umí, krade, kdo neumí, čumí! "Viz pánové Rittig, Bém, Drobil a další , ti umí..Otázka:  Proč usvědčený Drobil je místopředsedou ODS ?Zároveň mi není jasné, proč pan JUDr Kalina nepíše k věci.S jeho hodnocením nesouhlasím.
0 0
možnosti

Judr. Marek Kalina

13. 2. 2012 9:51
Tentokrát chvála nebude
Pane Koutníku, obvykle Vaše články chválím /i když s obsahem někdy nesouhlasím/ jako docela korektní a slušně psané. Tento článek Vás však není celkem důstojný a obsahuje imho několik celkem podpásových záležitostí. Ta největší: Žádný premiér na světě /v demokratickém zřízení/ se z podstaty věci nemůže řídit při výběru ministrů jen odbornými hledisky. Premiér bývá například skoro vždy předsedou strany, což je volená pozice. Prostě musíte některými rozhodnutími podpořit i svou pozici uvnitř strany, nebo můžete být i při nejodbornější vládě vcukuletu odvolán. To je snad dostatečně rozumný argument a obecně známý, pane Koutníku, abyste  si mohl opustit takové pokrytectví jako v posledním odstavci...
0 0
možnosti

13. 2. 2012 9:29
korporátním klientům.
Mě není jasné, jak může být takováto modrá sebranka korporátní klient České pojišťovny? No to budou mít ostatní klienti velkou radost v jaké jsou společnosti!
0 0
možnosti