Získala zlatou medaili na Mistrovství Evropy v krasobruslení 2018, finále Grand... Zagitovová je vůbec první sportovkyní, která je ročník 2002 a vyhrála zlatou... Fanoušek, který slaví vítězství patnáctileté Rusky Aliny Zagitovové. Kaetlyn Osmondová se narodila v  Marystown, Newfoundland, kde začala chodit na... Zagitovová po triumfu na evropském šampionátu získala v první seniorské sezoně... Evgenia Medvedějová (zlevo), Alina Zagitovová, Kaetlyn Osmondová (vpravo). Na minulé olympiádě v Soči získala ve stejné disciplíně stříbro. Šťastná Kaetlyn Osmondová po skončení svého vystoupení. Medvěděvová měla zlomenou zánártní kůstku a musela vynechat prosincové finále... Medvěděvová měla zlomenou zánártní kůstku a musela vynechat prosincové finále... Ratnáctiletá Ruska Alina Zagitovová,která ve volné jízdě vybojovala zlato. Ruská krasobruslařka Jevgenija Medvěděvová je dvojnásobná mistryně světa a nyní... Zagitovová je ruská krasobruslařka tatarského původu. Volnou jízdu ovládly Rusky. Je také vítězkou Mistrovství světa juniorů 2017 a Grand Prix juniorů 2016/2017. Kaetlyn Osmondová získala ve volné jízdě bronz. V krátkém programu Medvěděvová překonala v týmové soutěži vlastní světový... Zagitovová má dva trenéry: Eteri Tutberidzovou a Sergeje Dudakova. Kaetlyn Osmondová je také trojnásobnou kanadskou šampionkou. Evgenija Medvedějová poté, co se dozvěděla, že má stříbrnou medaili. Alina Zagitovová po dokončení svého vystoupení. Kaetlyn Osmondová začala chodit na krasobruslení ve třech letech po vzoru své... Matka Evgenije Medveděvové  byla krasobruslařkou a její otec je arménský... Ve třinácti letech se přestěhovala ke své babičce do Moskvy, aby tam mohla... Zagitovová nemůže uvěřit, že právě vyhrála olympijské zlato. Evgenija Medveděvová má za krasobruslařský vzor Evgenije Plushenka. Zagitovová se loni stala juniorskou mistryní světa a na domácím šampionátu mezi... Kaetlyn Osmondová se raduje z olympijské medaile. Alina Zagitovová na stupních vítězů. Medvěděvová všechno odskákala a stejně jako Zagitovová dostala za provedení... Zagitovová jela jako první z favoritek na zlato. Na rozdíl od mladší kolegyně ze stáje trenérky Eteri Tutberidzeové ale... Ve volné jízdě tentokrát měla jedno zaváhání, když její výjezd z úvodního... Dvaadvacetiletá Osmondová ve volné jízdě si vylepšila osobní rekord téměř o...