Diskuse

Běloruský diktátor fotbalisty za výkon proti Česku nešetřil. Bídný výkon, shrnul Lukašenko prohru 0:1

Když v Minsku slavnostně otevíral mládežnické fotbalové centrum, běloruský prezident Alexandr Lukašenko se při proslovu vrátil k výkonu národního mužstva ve čtvrteční kvalifikaci v Česku (0:1). „Je nepřijatelné dívat se na takovou bídu,“ řekl Lukašenko.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PM

P25e64t54r 44M82i68n24a24r

3. 9. 2021 15:40

To je ale diktátor. Co ? On nedopustil revoluci a to Bělousko ztrácí šanci se vypiplat tak, jako je na tom dnes demokratická Ukrajina.

Má i výhrady vůdči asi 180 000 ukr. pracovníků, kteří nyní mnohem obtížněji cestují na trase Minsk Kyjev. A Tichanoská dostala ve volbách celá dvě procenta. No a on klidně řekl, že je to málo. A klidně si zůstal prezidentem dál. Jediná Pekarová Adamová jasně řekla, že by penzistům, těm darmožroutům, nedala nic a peníze že by dala na běloruskou revoluci. Že ta Pekarová žije v Praze. :-P

0 3
možnosti
JV

To jste všechno vymyslel sám, nebo je to zkopírované ze Sputniku? Zajímalo by mě, kolik důchodců skutečně věří, že jim chce opozice sebrat důchody;-D

2 0
možnosti

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance

Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.