Diskuse

Anderson po tenisovém maratonu: Nohy mám oteklé, jako ze želé. K čemu tohle je dobré?

Po pátečním maratonském semifinále Wimbledonu mezi jihoafrickým tenistou Kevinem Andersonem a Američanem Johnem Isnerem zesílilo volání po tom, aby organizátoři grandslamových turnajů zavedli tie-break i v pátém setu. Zatím k tomuto kroku přistoupili jen na US Open, ale šestiapůlhodinový zápas s výsledkem 26:24 v rozhodující sadě pro Andersona by mohl přispět ke změně i na zbylých třech grandslamech.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.