Diskuse

Černý den ve Wimbledonu: zranění vyřadilo sedm tenistů

Tenisový Wimbledon má za sebou velmi bolestivou středu. Kvůli zraněním dnes na třetím grandslamu sezony skončilo hned sedm hráčů včetně Radka Štěpánka nebo Bělorusky Viktorie Azarenkové, kterou odstoupení před zápasem druhého kola připraví o druhé místo ve světovém žebříčku.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.