Diskuse
Nic jsem neviděl, přiznal po prohrané bitvě o titul Konečný
Bojoval až na krev, leč marně. Český boxer Lukáš Konečný z tvrdé bitvy se Zaurbekem Bajsangurovem odešel poražen a na vysněný titul organizace WBO lehké střední váhy nedosáhl. O triumfu domácího borce rozhodli sudí jednohlasným verdiktem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF
J. Farmačka
7. 10. 2012 10:25
Ještě včera jsme mohli číst i slyšet (v ČRo)
sebevědomá prohlášení tohoto borce, jak to Rusovi nandá. Výsledek je zcela opačný a jedinou omluvou je to, že jde o boxera. Neříkej hop platí i pro tento sport.
0
0
možnosti
VO
V. Ondys
7. 10. 2012 17:44
:))))))))))) Vy musíte bejt intoš, nebo intoška
nejdůležitější jsou přece :))))) představy, i když mudrlant(ka) ví očividně hovňo, která bije, navzdory tomu, že se ten chlap nechal ztřískat do krve v rovném boji, aby dosáhl svého cíle, a nevzdal to, ani když bylo jasné, že prohraje. :)))))))) Vaše snaha veřejně masturbovat za každou cenu je :)))))))))) neomluvitelná.
0
0
možnosti

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!