Diskuse

Byl to mazec, smála se skifařka Knapková po závodě v mužské osmě

Skifařka Miroslava Knapková suverénně ovládla jeden z doprovodných závodů na veslařských Primátorkách a již poosmé získala Stuhu Podolí. Letošní Primátorky však pro ni byly speciální, v pátek se představila v závodě univerzitních osmiveslic a v posádce Univerzity Karlovy byla jedinou ženou.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.