3. července 2010 16:15 Lidovky.cz > Sport > MS ve fotbale

Casillase a spol. čeká Paraguay, nejvíce sexy reportérka světa bude u toho

Španělsko - Chile (přítelkyně Ikera Casillase, novinářka Sara Carbonerová). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Španělsko - Chile (přítelkyně Ikera Casillase, novinářka Sara Carbonerová). | foto: Reuters

PRAHA Španělsko posledních dnů žije jedním velkým příběhem. Stála za nečekaným krachem vysoce favorizovaných fotbalistů v zápase se Švýcarskem pohledná reportérka Sára Carbonerová, jež je partnerkou brankáře Ikera Cassilase? A pokud má domněnka opravdu reálný základ, nestane se tak i podruhé v důležitějším střetnutí?

"Proč jste takového soupeře podcenili?" ptala se přítelkyně gólmana hned po úvodním zápase evropských šampionů, když Španělé nečekaně prohráli se Švýcarskem 0:1. Vůbec si nepřipouštěla, že by mohla svého milého před jeho začátkem duelu svou přítomností v těsné blízkosti jeho branky, kde vedla rozhovory, rozptylovat. "To je nesmysl," bránila se krásná brunetka.

VÁLKU O PYRENEJE VYHRÁLO ŠPANĚLSKO, porazilo Portugalsko 1:0 - VÍCE ČTĚTE ZDE!

Na Pyrenejském poloostrově se však doposud hovoří o opaku. "Za porážkou stojí sexy reportérka," či "Carbonerová potápí Španělsko," notovaly si v titulcích svorně média. Rozzlobení fanoušci smutně přitakávají a obávají se, že by nemuselo zůstat jen u zahajovacího duelu hvězd z Pyrenejského poloostrova na šampionátu. Ti dnes mezi osmičkou nejlepších bojují proti Paraguayi o historický úspěch - postup do semifinále mistrovství.

Španělsko - Chile (přítelkyně Ikera Casillase, novinářka Sara Carbonerová).

Devětadvacetiletá španělská ikona programu Telecinco channel se s gólmanem Realu Madrid dala dohromady v loňském roce na Poháru konfederací, na němž poněkud překvapivě velcí favorité turnaje vypadli ve vyřazovací fázi se Spojenými státy. Spekulace novinářů i široké veřejnosti už tehdy nebraly meze.

VIDEO: Šok na MS. Španělští mistři Evropy padli se Švýcarskem - VÍCE ČTĚTE ZDE!

Americký magazín FHM vyhlásil snědou brunetu nejvíce sexy reportérkou světa. Přesto si ve Španělsku přejí, aby jim v časovém horizontu utkání s Paraguayí zmizela z očí. Na fotbalisty přece působí negativním vlivem a ovlivňuje koncentraci kapitáná a klíčového článku týmu. Ten totiž zatím na turnaji příliš velkou jistotou neoplývá...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!