náhledy
Nový trenér Pardubic Ladislav Lubina
Autor: ČTK
Dušan Salfický
Autor: hcdynamo.cz
7. KVĚTNA: HOKEJISTA ADAM SVOBODA SPÁCHAL SEBEVRAŽDU. Pro všechny, kteří ho znali, to byl obrovský šok. Bývalý gólman Pardubic, Slavie a reprezentace byl totiž odjakživa veselá kopa, nikdo by do něj neřekl, že může mít splíny. Přesné důvody dobrovolného odchodu nejsou známy, spekulovalo se o tom, že se mu začal hroutit svět po nehodě, při níž mu naměřili 1,7 promile alkoholu. Přišel kvůli ní o práci trenéra brankářů v Pardubicích a posléze také u reprezentační osmnáctky.
Autor: Reprofoto
Utkání 16. kola hokejové extraligy: HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, 3. listopadu 2018 v Litvínově. Ty Wishart z Pardubic se raduje z gólu.
Autor: ČTK
Utkání 16. kola hokejové extraligy: HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, 3. listopadu 2018 v Litvínově. Brankář Litvínova Jaroslav Janus a Petr Sýkora z Pardubic.
Autor: ČTK
Utkání 16. kola hokejové extraligy: HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, 3. listopadu 2018 v Litvínově. Jiří Hunkes z Litvínova a brankář Pardubic Milan Klouček.
Autor: ČTK
Utkání 16. kola hokejové extraligy: HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, 3. listopadu 2018 v Litvínově. Zleva Sacha Treille z Pardubic a Jan Ščotka z Litvínova.
Autor: ČTK
Utkání 16. kola hokejové extraligy: HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice, 3. listopadu 2018 v Litvínově. Dávid Skokan z Pardubic se raduje z gólu.
Autor: ČTK