SLEDUJEME ON-LINE VÝVOJ V "ČESKÝCH SKUPINÁCH" V EVROPSKÉ LIZE! SPARTA HRAJE OD 19:00 HODIN V KODANI, SLAVIA HOSTÍ V EDENU OD 21:05 HODIN LILLE.
22:56
Parádní ostuda v Edenu. Posledních dvacet minut všichni kromě Hlouška odchodili. Valencia porazila ve druhém zápase Janov 3:2.
90. minuta
Pátý gól pro Lille. Gervinho si pohrál se statickou obranou a zavěsil. Kotel sarkasticky skanduje: "Hoši děkujem"
88. minuta
A další hřebíček do rakve. Agilní Francouzi přidávají další gól po rychlé akci. Slávisté opět vícméně nebránili. Z ochozů se ozývá pískot a skandování: "My chceme Slavii!"
85. minuta
Gól pro Lille. Slávsité se teď víceméně vykašlali na bránění. Pět jich zůstalo na polovině soupeře a dívalo se jak si hosté v pohodě rozebrali obranu a zvýšili na 3:1 zásluhou Gervinha.
22:44
Slavia úplně odpadla, hráči jsou jako bez duše, jediný kdo ještě bojuje je Hloušek, ostatní jako by se již smířili s prohrou.
71. minuta
Gól pro Lille. Teď Frau předvedl svou rychlost Krajčíkovi a tentokrát už mířil přesně do sítě. 1:2.
68. minuta
Střídající Frau přesprintoval Vomáčku a trefil tyčku.
22:26
Ve Španělsku pokračují gólové hody. Janov srovnal na 2:2.
60. minuta
Francouzi šli do brejku 3 na 2, ale Vomáčka skvělou poziční hrou útok překazil.
22:19
Slavia sice tlačí, ale vidíme jen náznaky šancí.
22:18
Ve Valncii vidí obrat. Domácí už vedou 2:1.
22:14
Ve druhém zápase skupiny B vyrovnala Valencia na 1:1.
52. minut
Hloušek se dostal k pěkné střele z rohu vápna, ale míč poslal mimo branku.
48. minuta
Slávisté mohli hned odpovědět, ale Vomáčka po přímén kopu ve skluzu jen těsně nedosáhl na míč.
46. minuta
Gól Lille. Nešťastný okamžik pro Marka Suchého, který si srazil míč do valstní sítě. 1:1.
22:06
Hráči už jsou na trávníku, začíná druhý poločas.
21:52
V souběžně hraném utkání skupiny B překvapivě vede Janov na půdě Valencie 1:0.
45. minute
Krajčík předvedl jeden ze svých pověstných centrů, ale Šenkeřík podklouzl, takže s k míči nedostal. Hned poté končí první poločas.
21:47
Belaid teď předvedl krásnou technickou střelu, která šla do růžku branky, ale pozorný gólman odvrátil na roh.