Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

Příbram udělala velký krok k záchraně, nad Brnem vede 1:0! Klesův centr doputoval až k nehlídanému Wágnerovi, který míč usměrnil do sítě. Za tohoto stavu sestupuje Zbrojovka Brno do druhé ligy.
53. minuta
Sparta
Do Teplic, kde hraje Ústí se Spartou, si našlo cestu 2028 diváků.
51. minuta
Gól

Sparta vede 2:1! Leonard Kweuke zakončil svůj únik tvrdou ranou do sítě ústecké brány.

• Sparta - Olomouc (Léonard Kweuke)

Sparta - Olomouc (Léonard Kweuke) / Autor: ČTK

47. minuta
Sparta
Sparta byla blízko ke druhé brance. Podaný však nastřelil tyč ústecké svatyně.
46. minuta
Sparta
Kweuke ihned po pauze ukličkoval ve vápně obránce, zakončit však nedokázal.
46. minuta
29. kolo fotbalové Gambrinus ligy po patnáctiminutové přestávce pokračuje.
45. minuta
I v Příbrami skončila první půlka. Domácí hrají s Brnem nerozhodně 0:0.
45. minuta
Plzeň
Po pětačtyřiceti minutách vede Plzeň nad Ostravou 2:1. Západočechy dělí za tohoto stavu čtyřicet pět minut od titulu.
45. minuta
Sparta
Sparta - Ústí nad Labem 1:1, rozhodčí ukončil první poločas. Hráči Sparty odcházejí do šatny se svešenýma hlavama.
45. minuta
Sparta
Kweuke se protlačil do pokutového území a prostrčil míč na volného Pekharta. Jeho střelu zblokovali domací obránci
42. minuta
Sparta
Sionko se řítil s Kweukem na jediného obránce Ústí. Sionko včas přihrál kamerunskému utočnikovi, který mu chtěl míč vrátit, ale ukopl se...
42. minuta
Plzeň
Plzeň další útočný výpad v ostravském pokutovém území překombinovala a soupeř míč vyváží do bezpečí.
37. minuta
Gól
Sparta vyrovnává - 1:1! Po přihrávce Podaného hlavou přehodil brankáře Ústí Tomáš Pekhart.
31. minuta
Plzeň
Fanoušci po druhém gólu do ostravské sítě skandují na rozhodčího: "Pískej konec!"
31. minuta
Gól
Plzeň otáčí skóre a kráčí za titulem - 2:1! Jiráček přistrčil balon do velkého vápna Bakošovi, který naznačil střelu, čímž oklamal ostravského gólmana a uklidil míč do sítě.
30. minuta
Plzeň
Horváth dostal na středu hřiště pětadvacet metrů od branky Baníku prostor a vypálil. Střela minula pravou tyč o pouhé centimetry.
30. minuta
Sparťanské útoky postrádají ostří. Změní to Kweuke, který oblékl dres s číslem 9 a střídá Keriče?
25. minuta

Plzeň vyrovnává - 1:1! Z hranice pokutového území se technickou střelou po zemi prosadil Jiráček. Ostravský brankář Pietrzkiewicz se natahoval marně.

• Teplice - Plzeň (radost hostujících hráčů).

Teplice - Plzeň (radost hostujících hráčů). / Autor: ČTK

23. minuta
Jako jediný ze sparťanů se rozcvičuje Kweuke. Chystá trenér Chovanec brzké střídání a posílení ofenzívy?
21. minuta
Sparta
V Teplicích se hraje atraktivní fotbal, což fanoušky probudilo k životu. Zapáleně tleskají oběma stranám. Sparta si vytvořila tlak a snaží se o vyrovnání, ale sama vyrabí děsivé chyby. Třeba když stoper Brabec poslal hlavičkou do úniku domacího Veverku.

Nepřehlédněte

Sestava Plzně: Pavlík - Limberský, Ševinský, Bystroň, Rajtoral - Rezek, Jiráček, Horváth, Kolář, Petržela (77. Ďuriš) - Bakoš