15. září 2011 18:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

ANKETA: Kdo by měl šéfovat fotbalu?

Šéf českého fotbalového asociace Miroslav Pelta. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šéf českého fotbalového asociace Miroslav Pelta. | foto: Lidové noviny

Vrcholí boj o předsedu Fotbalové asociace České republiky. Kandidují Miroslav Pelta, Jindřích Rajchl a Martin šifalda. Kdo by se měl stát šéfem fotbalu v páteční volbě?

Anketa

Kdo by se měl stát předsedou Fotbalové asociace?

Miroslav Pelta 1813
Jindřich Rajchl 1282
Martin Šifalda 489

Vladimír Táborský, fotbalový expert

Miroslav Pelta

Pelta je velice zkušený funkcionář a ve vedení českého fotbalu by to obrovská persona. Na druhou stranu má z minulosti mínusový bod kvůli korupční aféře. Ale co dokázal pan Pelta v Jablonci, hovoří za vše. Otázkou je, jak se na něj budou dívat ti, kteří ho budou volit.

Ivo Ulich, bývalý reprezentant

Jindřich Rajchl

Z těchto dvou kandidátů je hodně těžké se rozhodnout. Kdybych ale přesto měl někoho určit, tak by předsedou měl být Jindřich Rajchl, i když ho osobně neznám. Miroslav Pelta se totiž ve fotbale pohybuje už dost dlouho a měl by figurovat jen na klubové úrovni. A ne řídit celý fotbal.

Pavel Srníček, bývalý reprezentační brankář

Miroslav Pelta

Mám podobný názor jako většina bývalých hráčů. Z minulosti mám dobré zkušenosti s panem Peltou a přiklonil bych se k němu, protože dělá ve fotbale dlouho. Je to činovník, který se ve fotbale vyzná a navíc umí i sehnat finance, což si myslím, že je v dnešní době hodně důležité.

Lidovky.cz, Tomáš Vrábel

VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.