38. minuta
Hráči Argentiny teď kontrolují hru. I když míč ztratí, ihned ho získají pod svá ochranná křídla.
32. minuta
gól

A je to už 2:0. Po centru Maxi Rodrígueze se hlavičkou prosadil osamocený Gonzalo Higuaín.

• Argentina - Jižní Korea (Higuaín střílí branku).

Argentina - Jižní Korea (Higuaín střílí branku). / Autor: Reuters

32. minuta
Carlos Tevéz si hrál se dvěma Korejci u rohového praporku, až faul zastavil argentinského kanonýra.
30. minuta
Argentinci si házenkářským způsobem nahrávají kolek pokutového území soupeře.
27. minuta
Argentina
Messi byl faulován před pokutovým územím, přímého kopu se ujal Carlos Tevéz, jenž vypálil těsně nad břevno.
23. minuta
Argentina
Ze hry kvůli zranění zadního steheního svalu odstupuje Samuel, nahrazuje ho Burdisso.
16. minuta
gól

Messi z přímého kopu nacentroval do vápna soupeře, kde si do vlastní brány srazil míč Ki Song-jung.

• Argentina - Jižní Korea

Argentina - Jižní Korea / Autor: Reuters

14. minuta
Korejci se postupným útokem dostali na dostřel Romerovi, kde přesně kombinují.
10. minuta
důležité
Ki Hun vyfasoval žlutou kartu za faul na Messiho.
7. minuta
Po chybě korejské obrany se do palebné pozice dostal Higuaín, Sung Ryonga neohrozil.
5. minuta
Ángel Di María se po narážečce s Tevézem dostal do vápna, jeho střela z úhlu mířila mimo tři tyče.
4. minuta
Argentina
Argentinci kombinují na útočné polovině soupeře.
1. minuta
Po obraném zákroku Pak Či-songa zahrává Messi rohový kop.
13:30
Higuaín svým výkopem zahájil dnesní střetnutí.
13:26
Znějí hymny obou zemí, za chvilku duel vypukne.
13:22
Diego Maradona políbil každého svého svěřence v základní sestavě, kteří už nastupují na hrací plochu stadionu Soccer City.
13:17
V sestavě Argentiny chybí veterán Verón, nahradí ho záložník Liverpoolu Maxi Rodríguez. V dresu Koreje nechybí největší hvězda asijského fotbalu Pak Či-song, hráč slavného Manchesteru United.
13:14
Argentina
Největším lákadlem toho utkání je malý Argentinec Lionel Messi. Nejlepší fotbalista světa je nejčastěji střílejícím hráčem na MS. Na soupeřovu branku vypálil osmkrát, z čehož šest střel bylo z pokutového území.
13:09
Oba týmy si už na šampionátu připsaly tři body. Argentina porazila 1:0 Nigérii a Jihokorejci přehráli Řeky 2:0. Vítěz utkání Argentina - Jižní Korea má jistý postup do osmifinále.
13:07
Dobrý den. Vítejte u online reportáže z utkání fotbalového MS z JAR mezi Argentinou a Jižní Koreou, kterým Vás provede redaktor Lidovky.cz Tomáš Vrábel.

Nepřehlédněte

Argentina: Romero - Heinze, Samuel, Demichelis, Jonas - Di Maria, Mascherano, M.Rodriguez - Tevez, Messi, Higuain.
Jižní Korea: Sung Ryong - Young Pyo, Jung Soo, Yong Hyung, Beom Seok - Kihun, Jung Woo, Sung Yeung, ChungYong - Ji Sung - Chuyong.