Atlético zdolalo Bilbao 2:0 a dál stíhá ve španělské lize Barcelonu

19:39
MADRID - Fotbalisté Atlética Madrid zdolali ve španělské lize na domácím hřišti Athletic Bilbao 2:0 a na vedoucí Barcelonu nadále ztrácí jeden bod. Madridský klub má po 12 kolech 33 bodů, což se mu nikdy v historii nepodařilo.

Fotbalista Atlétika Madrid Diego Costa foto: Reuters

Španělská fotbalová liga - 12. kolo

Getafe - Valencie 0:1 (40. Pabón)

Atlético Madrid - Bilbao 2:0 (33. Villa, 41. Costa)

Levante - Granada 0:1 (90.+1 Piti)

Skóre otevřel krátce po půlhodině utkání šestou ligovou trefou David Villa. Osm minut nato přidal druhou branku domácích nejlepší střelec soutěže Diego Costa, který se trefil už potřinácté stejně jako Cristiano Ronaldo z Realu. Deset minut před koncem uviděl záložník Erik Morán po faulu na Diega Godína druhou žlutou kartu a hosté museli dohrávat v deseti. Bilbao podruhé za sebou ztratilo a s 20 body mu patří pátá příčka.