26. října 2008 15:50 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Beckham vyloučil přestup do AC Milán

David Beckham v dresu L.A. Galaxy.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy David Beckham v dresu L.A. Galaxy. | foto: ČTK

MILÁN Anglický fotbalista David Beckham vyloučil možnost, že by po skončení hostování v AC Milán do italského velkoklubu přestoupil. Záložník Los Angeles Galaxy prohlásil, že před začátkem zámořské MLS se do Ameriky vrátí.

O touze AC Milán získat anglického reprezentanta natrvalo informoval viceprezident klubu Adriano Galliani. Beckham však takový scénář odmítl.

"Dostal jsem šanci trénovat s jedním z nejlepších klubů na světě a to udělám. Pořád ale mám povinnosti v Galaxy a na tom nic měnit nehodlám," citovala ho agentura AP.

"Vedení Galaxy proti hostování nic nenamítá. Řekli mi, že jestli to chci, tak mě do začátku sezony uvolní," uvedl Beckham, který se chce hostováním v Miláně během pauzy v MLS udržet v kondici kvůli anglické reprezentaci.

V Evropě trénoval už letos v zimě, kdy se připravoval s londýnským Arsenalem. "Nikde jinde na světě nemají fotbalisté čtyřměsíční pauzu. Jenom v Americe. Moje tělo na tak dlouhé volno není zvyklé, potřebuji hrát," vysvětlil Beckham.

ČTK