Diskuze

Slavia ztrapnila na Letné Spartu třemi góly. Vypjaté derby nedohráli dva hráči

Fotbalisté Slavie vyhráli ve šlágru 10. ligového kola v pražském derby na Spartě 3:0. Hosty poslal v 19. minutě do vedení Tomáš Souček z penalty, v 55. minutě si dal vlastní gól Michal Sáček a skóre uzavřel v 89. minutě Lukáš Masopust.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Tak ztrapnila, předesílám, že nejsem fanouškem ani jednoho S. Penaltu nepovažuji za plnohodnotný gól jako ze hry, alespoň, co se týče rozdílů ve hře mančaftů, odražený vlastenec Sáčka byl taky náhodný, byť vzešel z tlaku Slavie, to se mohlo klidně stát i na druhé straně, takže jediný, z fotbalového pohledu plnohodnotný gól dal Masopust. Ten ale byl. To, že Sparta hraje kulové už drahně let, je pravda, ale 0:3 neodráží stav na hřišti. Jó, být všechny tři góly cílené, ze hry, to by bylo jiné kafe. Vždyť i ten odražený vlastenec sáčka vzešel ze střely, která šla mimo branku. Upřímně, jsem rád, že to dopadlo právě tak, protože, málo platné, Slavia je dnes jednoznačně nejlepší český mančaft, schopný neztrapnit se i na mezinárodní scéně a já vždy přeju tomu, kdo hraje lépe.