Sobota 10. června 2023, svátek má Gita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Bosák zapomněl vypnout mikrofon: Trénujou slávisti vůbec střelbu, vole?

Sport

  20:28
PRAHA - To mi řekni, trénujou oni vůbec střelbu, ty vole? obrací se Jaromír Bosák na svého kolegu Vladimíra Táborského. Oblíbený televizní komentátor zapomněl, že mikrofon běží i o poločase, a naservíroval tak fanouškům analýzu fotbalové Slavie, jakou už veřejně hned tak neuslyší.

Jaromír Bosák

Čtěte více

Bosák se o poločasové přestávce s diváky ČT rozloučil (Mladá Boleslav vedla 1:0), pak ale zapomněl, že přenos pokračuje na serveru tipovani.cz.

A pak se Bosák s Táborským pustili bez servítků do kritiky slávistických hráčů. "To mi řekni, trénujou oni vůbec střelbu, ty vole?" diví se Bosák. "Oni ji snad mají zakázanou od doktora."

"Chybí jim Řepka"
Táborský zdatně sekunduje. "Jsem koukal, jak ten malej Černý šel ze hřiště. A on se směje. Takhle se hraje o záchranu?"

Slavia odehrála mizerný podzim, v tabulce je až na 14. místě. A duo Bosák - Táborský v nahrávce nemilosrdně nachází nedostatky ve slávistickém přístupu i hře.

"Oni stojí. Nezkříží se, nic," kritizuje Bosák slávistickou defenzivu. "Chybí jim Řepka, aby je přejel, protože oni jsou hrozný kamarádi a nebudeme na sebe zlí, vole," upozorňuje dále na slaboučkou zarputilost červenobílých. A Táborský se jen významně ptá: "Kdo jim dal smlouvy?"

Více než šestiminutový záznam obsahuje i některé vulgarismy, ovšem s legendárním "Ivánkem" se v tomto směru (naštěstí pro oba komentátory) rozhodně nemůže měřit.

Čtěte více

Video končí ve chvíli, kdy Bosák profesionálním hlasem vítá zpět diváky ČT...

Míra Bosák je pánem éteru.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!