Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

46. minuta
Začal druhý poločas zápasu Brazílie - Chile.
45. minuta
První poločas zápasu je u konce. Dlouho se hrálo bez šancí, pak však Brazilci vstřelili slepené branky a vytvořili si nad Chile dvoubrankový náskok.
45. minuta
Rozhodčí k prvnímu poločasu přidá ještě šedesát vteřin nastavení.
45. minuta
Brazílie
Další přihrávka hledala v pokutovém území Fabiana, ale tentokrát na míč nedosáhl.
43. minuta
Chile
Fotbalisté Chile hledají na dvě slepené branky Brazílie odpověď, ovšem proti fungující obraně vedoucího týmu se zatím neprosazují.
38. minutu
důležité
Krásné akce na jeden dotek. Po ose Robinho - Kaká doputoval míč až k Fabianovi, který obešel brankáře, jenž mu svým výběhem zmenšoval střelecký úhel, a poslal míč do prázdné brány.
38. minuta
Brazílie
Brazílie dává další gol!
34. minuta
důležité
Rohový kop zahrával Maicon. Jeho centrovaný míč doletěl přesně na hlavu Juan, který nedal brankáři žádnou šanci. Z malého vápna poslal míč do sítě.
34. minuta
Brazílie
Další brazilský roh a je to gól!
31. minuta
Po půlhodině hry je stav zápasu stále nerozhodný 0:0. Ani jeden z týmů se nedostal do výraznějšího ohrožení branky soupeře.
30. minuta
Chile
Suazo přímý kop za faul Brazilce Kaká, jenž si za něj vysloužil žlutou kartu, poslal jen do pevné zdi "Kanárků".
28. minuta
Brazílie
Po rohovém kopu Brazílie se dostal k hlavičce Robinho, od však balón mířil do zámezí.
27. minuta
Brazílie
Přímý kop zahrával Maicon, ale obrana Chile ho odvrátila.
24. minuta
Chile
Rohový kop zahrával Chilan Suazo, ovšem rozhodčí po jeho kopu pískal faul spoluhráčů, kteří si dělali ve vápně prostor k hlavičce.
23. minuta
Brazílie
Brazilci zapojují i do své rozehrávky brankáře Césara. Ve střední pásmu hřiště se proti Chilanům hledá jen těžko volný prostor.
21. minuta
Chile
Střední fázi prvního poločasu nejlépe dokumentovala nepovedená střela Chilana Jara. V těchto chvílích těžiště hry nepřesahuje hranice pokutového území ani jednoho z mužstev.
15. minuta
Brazílie
Z velké vzdálenosti střílel Brazilec Ramires, jeho střela však nebezpečná nebyla.
13. minuta
Chile
Míč propadl na Suaza, který místo sprintérského souboje volil střelu, ta však nebyla dostatečně razantní, aby ji brankář nedokázal zlikvidovat.
11. minuta
Úplný úvod prvního dějství patřil sice hráčům z Chile, ale po pěti minutách se začaly prosazovat brazilské hvězdy a zdá se, že otěže hry definitivně přebraly.
9. minuta
Brazílie
Ke střele se dostal Gilberto, ale jeho pokus ze střední vzdálenosti brankář zlikvidoval.