30. srpna 2010 22:41 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Brněnský gólman: Takovou ostudu jsem ještě nezažil

Brněnský brankář Martin Lejsal (vlevo) gratuluje k výhře 5:0 svému sokovi Jaromíru Blažkovi ze Sparty | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Brněnský brankář Martin Lejsal (vlevo) gratuluje k výhře 5:0 svému sokovi Jaromíru Blažkovi ze Sparty | foto: ČTK

BRNO Brankář brněnských fotbalistů Martin Lejsal dnes v dohrávce 7. kola s pražskou Spartou pětkrát inkasoval a přiznal, že na tři trefy soupeře z prvního poločasu neměl.

Naproti tomu si trochu vyčítal oba góly po změně stran. Výsledek 0:5 označil za ostudný a prohlásil, že takový zápas zažil poprvé v kariéře. "Myslím, že 0:5 je ostudný výsledek a hodně mě to mrzí," řekl Lejsal.

"Spartě dnes spadlo do mojí sítě úplně všechno. Všechny branky byly nádherně kopnuté. I když také se štěstím," řekl Lejsal.

Míč lovil ze sítě hned po prvním útoku soupeře. "Pochopitelně ale po tak rychle inkasovaném gólu zápas pokračuje dál. Měli jsme před sebou dalších devadesát minut. Klidně jsme mohli výsledek otočit. Měli jsme také šance, ale bohužel jsme je nedali," dodal.

Tři góly z prvního poločasu byly podle něj těžko chytatelné. Spíše jej mrzely branky Kucky a Sionka po změně stran. "Kucku jsem neustál a také branka Sionka byla chytatelná," uznal Lejsal.

Ve druhém poločase mu ale připadalo, že už spoluhráči jen čekají na konec zápasu. "Což se nesmí stát. Bohužel jsme to položili, druhý poločas byl z naší strany hodně špatný.

Nejdeme každou minutou za vítězstvím. Chtělo to vůli, srdíčko a bojovat, abychom zlomili nepřízeň štěstěny. Což jsme neměli," dodal brněnský brankář.

ČTK

Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček
Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček

Státní ústav pro kontrolu léčiv schválil v nedávné době zcela novou metodu mrazení vajíček. Měla by eliminovat riziko poškození vajíčka při rozmrazení a dát tak ženám, které podstupují umělé oplodnění, větší šanci na úspěch.

Najdete na Lidovky.cz