8. června 2008 16:28 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Brückner chystá změny.

Češi měli se Švýcary co dělat.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Češi měli se Švýcary co dělat. | foto: AFP

SEEFELD Český kouč Karel Brückner zřejmě ve středečním utkání proti Portugalsku na mistrovství Evropy poruší fotbalové pravidlo, že vítězná sestava se nemění. Trenér to dnes naznačil v tréninkovém centru národního týmu v rakouském Seefeldu.

Alternativ, jak poskládat tým proti dalšímu soupeři, má prý ještě několik, ale definitivně se rozhodne až po zhlédnutí záznamu dalšího sobotního duelu Portugalsko - Turecko.

Trenér si zápas svého mužstva ze záznamu pustil až dnes dopoledne, protože do postele se prý dostal až po druhé hodině. Potvrdily se mu prý stejně názory, které prezentoval hned po utkání. "Ještě nemám hotov důkladný rozbor, ale bylo markantní, že se nám nedařil přechod z obranné fáze. Nízké postavení i defenziva samy o sobě nebyly špatné, ale přechod se nedařil a z toho vznikal narůstající tlak soupeře," naznačil dnes dobře naladěný kouč, co řekne svým hráčům na podvečerním hodnocení.

 "Budu vycházet z postřehů o obou utkáních. Vítězná sestava se ale mění," řekl na novinářský dotaz, zda hodlá dodržet nepsané fotbalové pravidlo.

Spokojen byl i s tím, že mužstvo absolvovalo úvodní zápas bez karet. "To byl záměr," řekl Brückner, který se prý snaží krotit případnou euforii jak v týmu, tak sám v sobě. I proto i jeho prvotní reakce na Svěrkošův gól byla umírněná. "Raději jsem dával pozor," naznačil, že důvodem byly i jeho potíže s krční páteří. A dnes vyrazil na trénink znovu zahalen do své teplé černé šály, která chrání postiženou část těla.

ČTK

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…