Pondělí 25. září 2023, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Byl to šílený konec, na který nezapomeneme několik let. Můžeme si za vyřazení sami, řekl kouč Sevilly

Sport

  0:15
PRAHA - Pro fanoušky a hráče Slavie pocity absolutní euforie, pro příznivce Sevilly naprostý zmar. Stejně tak i pro hráče španělského týmu a jejich trenéra Pabla Machína, který nedokázal uvěřit tomu, že Sevilla v prodloužení dvakrát inkasovala a Slavia díky vítěznému gólu Ibrahima Traorého ze 119. minuty na její úkor postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy.

Milan Škoda se snaží předskočit soupeře. foto: ČTK

„Byl to bláznivý zápas. Byli jsme přesvědčení, že naše tři góly budou stačit na postup, ale bohužel jsme dostali čtyři a končíme. Bylo to naprosto šílené, dostali jsme gól v poslední minutě a už jsme s tím nemohli nic dělat,“ řekl zklamaný Machín na tiskové konferenci po zápase. 

Pane trenére, co jste si říkal, když jste v prodloužení vstřelili třetí gól?
Mysleli jsme si, že ten třetí gól bude klíčový, ale bohužel Slavia byla natolik dobrá, že dokázala vstřelit ještě dva góly a díky tomu postoupila.

Radost brankáře Slávie Ondřeje Koláře z proměněné penalty.
Milan Škoda a jeho radost z branky - foto archiv.

Jak byste okomentoval vítězný gól Slavie ve 119. minutě?
Ten poslední gól je věc, na kterou nezapomeneme několik let. Je to obrovská smůla, že jsme jej dostali, zvlášť když si ho tam vlastně srazil Simon Kjaer.

Proč podle vás Slavia postoupila na váš úkor?
Slavia nás v závěru přehrála fyzicky, uzamkli nás před bránu, je naší obrovskou chybou, že jsme se z toho tlaku nedokázali vymanit nějakou naší útočnou akcí.

Nebyl problémem už první zápas, kde jste Slavii herně přehrávali?
Ano. Kdybychom byli efektivnější v prvním zápase, neměli bychom problémy s postupem.

Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?
Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?

30 rodin dostalo od nás zdarma pokračovací nebo batolecí mléko od prémiové značky Beggs. Co o něm ve svých recenzích napsali? Přečtěte si hodnocení...