ČESKO - LICHTENŠTEJNSKO 2:0 (1:0)

Český národní tým po gólech Baroše a Kadlece zvítězil 2:0. Během zápasu také Morávek a Baroš nastřelili horní tyč lichtenštejnské brány.

• Česko.

Česko. / Autor: ČTK

90.+2. minuta
důležité
Utkání právě skončilo!
89. minuta
Utkání se dohrává pouze z povinnosti. Češi si přihrávají na své polovině.
83. minuta
Ze hry je stažen kapitán Rosický. Ne jeho místo je povolán Polák.
82. minuta
Českobudějovickým stadionem obíhá mexická vlna. Fanoušci si představení českého národního týmu náramně užívají.
80. minuta
Frick vlétl do otevřené české obrany, šance Lichtenštejnců ztroskotala na nepřesném centru, který skončil v náručí gólmana Čecha.
76. minuta
Plašil naservíroval míč do šance Necidovi, kterého na poslední chvíli zastavil Stocklasa.
75. minuta
Do konce utkání zbývá pouhá čtvrt hodinka. Češi s poklidem kombinují a míč drží ve své moci.
70. minuta
gól
Češi zvyšují na 2:0! Na Plašilův rohový kop nejvíce vyskočil Michal Kadlec a hlavičkou do pravého horního rohu lichtenštejnské brány střílí druhý český gól.
69. minuta

Baroš si vyměnil balon s Plašil a v téměř stoprocentní šanci napálil pouze břevno lichtenštejnské brány.

• Česko - Lichtenštejnsko (Baroš).

Česko - Lichtenštejnsko (Baroš). / Autor: ČTK

68. minuta
Necid vybojoval další rohový kop.
65. minuta
Plašilův rohový kop na přední tyč našel hlavu Sivoka, který prostor tří tyčí ale netrefil.
60. minuta
Baroše zastavil ofsajd, když už sám nabíhal na lichtenštejnskou bránu.
58. minuta
Další změna v české sestavě: Necid místo Lafaty.
57. minuta
důležité
Kadlec obral o míč Fricka, který jej vzápětí nešetrným sklizem fauluje, což rozhodčí ohodnotil žlutou kartou.
56. minuta
První střídání Michala Bílka. Morávka nahrazuje Hloušek.
53. minuta
Lichtenštejnsko
Hosté nebezpěčně zahrozili, když využili nekoncentrovanost v české obraně. Beck lobem přenesl hru na druhou stranu, kdy se pohyboval D. Hasler, a ten vypálil na českou bránu. Gólman Čech jeho pokus vyrazil pouze na roh.