První poločas právě skončil. Česká reprezentace jej vyhrála 1:0, když jedinou branku vstřelil ve 3. minutě Milan Baroš.
45.+2. minuta
Plašil byl faulován. Rosického centr sbírá brankář Jehle.
44. minuta
Tentokrát vzal zodpovědnost na sebe Plašil, ale nastřelil pouze zeď. Druhým pokusem hostující branku o hodně přestřelil.
44. minuta
Opět přimý kop z hranice velkého vápna pro český tým.
39. minuta
Přímý kop z omsnácti metrů zakončil Kadlec střelou k levé tyči. Brankář Jehle připraven.
38. minuta
důležité
Na hranici velkého vápna si Lafata vymodlil faul. Michael Stocklasa vidí žlutou kartu.
36. minuta
Baroš zpětnou přihrávkou hledal Lafatu na hranici malého vápna, jehož střelu z první brankář Jehle nohou vyrazil.
35. minuta
Lichtenštejnsko
Erneho pokus z levé strany vápna brankář Čech pouze vyráží. Lichtenštejnsko zahrává rohový kop.
33. minuta
Po standardní situaci hostů byl před českým pokutovým území závar. Vše uklidňuje až nákopem Sivok.
29. minuta
Výpad Lichtenštejnska opět na poslední chvíli uhasil stoper Hubník. Poté Hubník chyboval a zachránil jej skluzem kolega Sivok. Erne se už tlačil do gólové pozice.
27. minuta
Pospěch si elegantně narazil míč s Rosickým, pravý bek ale vystřelil do brankáře Jehleho.
25. minuta
Morávek z první posunul na Baroše, jenž z malého vápna vystřelil pouze do prostoru, kde stál gólman Jehle.
23. minuta
Rosický dlouhým pasem přihrával přes čtvrt hřiště Barošovi, kterého zastavil ofsajd. Podle opakovaného záznamu se rozhodčí zmýlil.
22. minuta
Pospěch u rohového praporku vybojoval téměř ztracený míč, jehož se zmocnil Morávec, lehkým centrem jej poslal do vápna, kde bez přípravy vypálil Lafata. Gólman Jehle jeho pokus vyrazil a Baroš se k dorážce neprosadil.
20. minuta
Po Erneho prostrčení se před brankářem Čechem objevil Beck, domácí svatyni přestřelil.
17. minuta
Z protiútoku se do samostaného úniku tlačil forvard hostů Frick, k němu se ovšem včas vrátil Hubník.
16. minuta
Sivok z bodu pro pokutový kop napálil pouze lichtenštejnského obránce. Poté Morávek nastřelil břevno!
14. minuta
Hostující brankář bude v utkání pokračovat.
13. minuta
Po centru Pospěcha se Baroš srazil s brankářem Lichtenštejnska. Gólmana Jehleho ošetřují lékaři.
10. minuta
Po přiťuknutí Plašila vypálil z levého rohu vápna Lafata pouze doprostřed Lichtenštejnské branky, kde stál připravený brankář Jehle.