Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

43. minuta
Jarolím je ošetřován za postranní čarou, Rosického roh skončil na hlavě Sivoka, brankáři Taylorovi pomohl u tyče vlastní obránce.
42. minuta
Jarolím si po akci Jankulovskiho říkal v pokutovém území o penaltu, sudí ji ovšem neodpískal, přestože zákrok McAuley byl více než sporný. Následní tečovaná střela Plašila skončila těsně nad.
40. minuta
Ouuu, Severní Irové mohli překvapivě vést, McGinn se objevil sám před Čechem, ten jeho koníček vytěsnil těsně vedle tyčky.
34. minuta
Pospěch našel po přízemním centru na penaltě Necida, jeho halfvolej ale zblokovali obránci soupeře.
32. minuta
Baroš si zatím neví s tvrdými stopery Severních Irů neví rady, celkově česká hra je velmi pomalá, upachtěná.
Smutná zpráva pro české fanoušky, San Marino prohrává 0:1 se Slovinskem, trefil se Novakovič.
26. minuta
Po Plašilově centru byl blízko gólu Necid, mířil ale nad.
23. minuta
Johnson ošklivě fauloval Jankulovskiho, karta ovšem zatím z ruky hlavního sudího nepřišla.
19. minuta
Po dvou tvrdých soubojích s českými obránci si vykoledovali hosté standardní situaci, kterou ale česká obrana s přehledem odvrátila.
V San Marinu je zatím stejný stav jako v Edenu - teda 0:0.
13. minuta
Parádní akce po levé straně, Jankulovskiho centr na Baroše srazili hosté na roh, z něj Česko nic nevytěžilo.
10. minuta
V mrazivém Edenu se zatím fanoušci nemohli zahřát žádnou velkou šanci, Irové se soustředí na obranu, Češi se snaží hledat okénka, aktivní je především Jarolím s Rosickým a oba útočníci.
7. minuta
První kolmice Rosického na Baroše nevyšla, Češi vládnou na hřišti, drží míč na svých kopačkách.
Zpráva z Chórzowa: Polsko-Slovensko 0:1, vlastní gól si vstřelil Gancarczyk.
4. minuta
Zatím se na hřišti nic neděje, zajímavější je souboj v hledišti v hlučnosti obou kotlů, které mají téměř stejné počty.
1. minuta
Utkání právě začalo.
20:27
Oba týmy jsou již na hrací ploše, čekají nás hymny.
20:26
Pět minut před výkopem je na stadionu odhadem šest tisíc diváků, z toho 1500 fanoušků ze Severního Irska, kterým se daří domácí fanoušky snadno překřičet.
19:43
ZDE JE SESTAVA ČESKA: Čech - Pospěch, Sivok, Hubník, Jankulovski - Jarolím, Hübschman, Rosický, Plašil - Baroš, Necid.