10. června 2008 17:34 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Český reprezentant okraden

Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto | foto: ČTK

SEEFELD V hotelu českých fotbalistů na Euru byl okraden jeden z hráčů.

Jeden z českých fotbalových reprezentantů byl okraden v seefeldském hotelu Dorint, kde se národní tým připravuje na zápasy mistrovství Evropy. Nejmenovanému hráči byla v noci na sobotu, kdy už mužstvo pobývalo v Basileji před zahajovacím utkáním se Švýcarskem, zcizena finanční hotovost.

Mluvčí zvláštního policejního střediska v Innsbrucku, jež bylo zřízeno pro záležitosti související s evropským šampionátem, dnes ČTK potvrdil, že bylo podáno trestní oznámení, které se nyní vyšetřuje. "Jednomu z hráčů se měla ztratit jistá částka peněz," řekl. Vedení reprezentace neoznámilo, kterému hráči vznikla škoda. Peníze však již dostal zpátky.

 Mluvčí reprezentace Lukáš Tuček nejprve ČTK řekl, že o krádeži nemá žádné informace. Vzápětí národní tým vydal vyjádření, které celou událost příliš neosvětlilo. "V době nepřítomnosti českého národního týmu v hotelu Dorint v Seefeldu došlo ke zcizení hotovosti v hodnotě tří vstupenek z jednoho uzamčeného pokoje," stojí v prohlášení. 

 "Finanční hotovost byla vrácena v plné výši," uvedla česká výprava. Německá tisková agentura DPA napsala, že celá záležitost byla držena v tajnosti, aby se nenarušila koncentrace svěřenců Karla Brücknera na druhý zápas skupiny A s Portugalskem. Ten se uskuteční ve středu v Ženevě, kam dnes reprezentace přiletěla speciálem z Innsbrucku.  

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!