Chelsea vyhořela proti Wiganu, Čech byl dokonce vyloučen

18:41
LONDÝN - Brankář Chelsea Petr Čech byl v utkání anglické ligy na hřišti Wiganu vyloučen. Rodallega navíc proměnil penaltu a Chelsea poprvé prohrála.

Petr Čech. foto: ČTK

Domácí byli od úvodního hvizdu londýnskému gigantu vyrovnaným soupeřem. Čech musel proti jeho hráčům vytáhnout několik výborných zákroků. V 16. minutě obrana po rohu nechala hlavičkovat nehlídaného Brambla a česká gólman poprvé kapituloval. Po přestávce sice srovnal Drogba, ale za pět minut přišla pro Čecha nepříjemná chvilka. Po faulu dostal červenou a navíc se kopala penalta, kterou Rodallega proměnil. Výhru domácí potvrdili v nastavném čase.

7. kolo:

Portsmouth - Everton 0:1 (42. Saha), Birmingham - Bolton 1:2 (84. Phillips - 10. Cohen, 86. Yong Lee), Blackburn - Aston Villa 2:1 (24. Samba, 89. Dunn z pen. - 3. Agbonlahor), Liverpool - Hull 6:1 (12., 28. a 47. Torres, 61. Gerrard, 88. Babel, 90.+1 Riera - 15. Geovanni), Stoke - Manchester United 0:2 (62. Berbatov, 77. O'Shea), Tottenham - Burnley 5:0 (18. z pen., 74., 78. a 87. Keane, 33. Jenas), Wigan - Chelsea 3:1 (16. Bramble, 53. Rodallega z pen., 90.+1 Scharner - 47. Drogba),