Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Další trable Slavie. Web klubu je mimo provoz

Sport

  21:39aktualizováno  21:53
PRAHA - Trable mistra ligy z let 2008 a 2009 nekončí. Fotbalové Slavii stále více hrozí, že nemusí dostat licenci na příští sezónu a v tom případě by spadla do třetí ligy. Hlavní problémem slavného klubu jsou dluhy. A právě ty mohou i za to, že k 1. dubnu Slavii odstavil provozovatel mimo provoz oficiální stránky klubu www.slavia.cz.

Zpráva na slávistických novinách. foto: www.slavistickenoviny.cz

Informaci potvrdil pro web www.slavistickenoviny.cz mluvčí vršovického klubu Ondřej Zlámal. "Provozovatel oficiálního webu odstavil redakční systém kvůli nezaplaceným fakturám. Web není aktualizován. Slavia se všem svým fanouškům omlouvá, oficiální zprávy budou zveřejňovat SN," řekl Zlámal.

Potvrdila se tak zpráva, o které si šuškali fanoušci na fórech během celého čtvrtečního dne. Co to znamená v praxi? Stránky www.slavia.cz budou i nadále existovat (doména se platí jinak než správce), ovšem nebudou se na nich od pátku 1. dubna objevovat nové aktuální zprávy.

Slavia dluží zejména za vývoj nového webu, který byl spuštěn téměř s ročním zpožděním. Tato informace je jen potvrzení krizové situace, ve které se jeden z nejslavnějších českých klubů nachází. V Edenu dluží, kam se podívají a reálně tak hrozí, že Slavia nedostane k 31. květnu profesionální licenci. To by znamenalo, že příští ročník začne až ve třetí lize.

"Vyřešit situaci kolem zaplacení pohledávek vůči hráčům je pro nás prvořadé. To, že nám nefungují stránky je nepříjemné, ale v současné situaci ne tím nejdůležitějším. Snažil jsem se to takto vysvětlit i majiteli firmy, která se nám o web stará, bohužel bez úspěchu. Více celou záležitost budeme řešit až v pátek," dodal pro Lidovky.cz Zlámal.

VÍCE K DLUHŮM SLAVIE V PÁTEK V DENÍKU LIDOVÉ NOVINY

Autor:

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...