Středa 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Další zájemci o Pudila

Sport

  17:13
LIBEREC - Do souboje o získání českého reprezentačního záložníka Daniela Pudila se vedle Regginy pustil také další italský klub Lecce a nadále trvá zájem belgického Genku, který přišel s nabídkou údajně jako první. Nabídky všech tří klubů už má na stole vedení Slovanu Liberec, které o nich bude rozhodovat v nejbližších dnech.

Daniel Pudil oslavuje vstřelení gólu do mladoboleslavské sítě. foto: ČTK

Zájem Regginy získat levého záložníka potvrdil již v pondělí hráčův agent Ondřej Chovanec, který dnes přidal také zájem Belgičanů. "Genk se přihlásil jako zcela první, nyní už má zájem také Lecce. Dan má ale platnou smlouvu v Liberci a jen na vedení klubu bude, zda a za jakých podmínek ho uvolní," reagoval manažer na informace o dalších přestupových možnostech svého klienta.

Pudil strávil jaro na hostování ve Slavii Praha, s níž získal mistrovský titul. Oslavy triumfu mu ale byly osudné - během nich si zranil ruku a nemohl tak odcestovat na mistrovství Evropy. Během šampionátu mu navíc Slavia oznámila, že opci na jeho přestup neuplatní, a poslala ho zpět pod Ještěd. Tam ale, jak se zdá, dvaadvacetiletý fotbalista dlouho nezůstane.

Autor: