1. července 2008 17:13 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Další zájemci o Pudila

Daniel Pudil oslavuje vstřelení gólu do mladoboleslavské sítě. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Daniel Pudil oslavuje vstřelení gólu do mladoboleslavské sítě. | foto: ČTK

LIBEREC Do souboje o získání českého reprezentačního záložníka Daniela Pudila se vedle Regginy pustil také další italský klub Lecce a nadále trvá zájem belgického Genku, který přišel s nabídkou údajně jako první. Nabídky všech tří klubů už má na stole vedení Slovanu Liberec, které o nich bude rozhodovat v nejbližších dnech.

Zájem Regginy získat levého záložníka potvrdil již v pondělí hráčův agent Ondřej Chovanec, který dnes přidal také zájem Belgičanů. "Genk se přihlásil jako zcela první, nyní už má zájem také Lecce. Dan má ale platnou smlouvu v Liberci a jen na vedení klubu bude, zda a za jakých podmínek ho uvolní," reagoval manažer na informace o dalších přestupových možnostech svého klienta.

Pudil strávil jaro na hostování ve Slavii Praha, s níž získal mistrovský titul. Oslavy triumfu mu ale byly osudné - během nich si zranil ruku a nemohl tak odcestovat na mistrovství Evropy. Během šampionátu mu navíc Slavia oznámila, že opci na jeho přestup neuplatní, a poslala ho zpět pod Ještěd. Tam ale, jak se zdá, dvaadvacetiletý fotbalista dlouho nezůstane.

ČTK

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…