4. května 2008 22:21 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Další zkrat Řepky stál Spartu body

Tomáš Řepka opustil hřiště už ve druhé minutě.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tomáš Řepka opustil hřiště už ve druhé minutě. | foto: ČTK

PRAHA Boj o titul znovu dostává zajímavý nádech. V dnešním nočním zápase totiž sparta nečekaně podlehla Brnu 2:0 a Slavia se na ni zítra může opět dotáhnout na rozdíl jediného bodu.

Na Letné se dnes odehrálo hodně zajímavé utkání. Na tabuli svítila 26 vteřina utkání a bouřlivák Řepka hodil míč do obličeje Besty. Rozhodčí nezaváhal a přesně podle litery pravidel posílá klíčovou postavu Sparty předčasně pod sprchy.

Tento okamžik dal ráz zbytku utkání. Zmatená domácí obrana si pak dala v podstatě vlastní gól a přestože ve druhé půli se snažili letenští o zvrat v závěru po rychlé akci dostali druhou branku. Brno se dotáhlo bodově na třetí místo. Sparta si značně zkomplikovala boj o titul.

Výsledek:

Sparta Praha - 1. FC Brno 0:2 (0:1)

Branky: 19. Střeštík Marek, 90+1. Došek Tomáš. Rozhodčí: Matějek - Hojsík, Jiřík. ŽK: Sivok, Kisel - Střeštík, Besta, Švejnoha. ČK: 2. Řepka (Sparta). Diváci: 8873.

Lidovky.cz

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.