Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Darida nezabránil porážce Herthy v Bielefeldu, Stuttgart vstřelil čtyři branky

Vladimír Darida foto: ČTK

Berlín - Fotbalisté Bielefeldu doma porazili v 15. kole německé ligy Herthu Berlín 1:0. Český záložník Vladimír Darida nastoupil v základní sestavě hostů, v 72. minutě ho vystřídal Luca Netz.
  20:08

Jedinou branku utkání vstřelil v 64. minutě Reinhold Yabo. Bielefeld se ziskem tří bodů dostal mimo sestupové příčky na 15. pozici, Hertha je dvanáctá.

Stuttgart vyhrál 4:1 v Augsburgu a vystřídal ho na 10. místě v tabulce. Čeští hráči domácího týmu Tomáš Koubek a Marek Suchý do zápasu nezasáhli.

Na vysokém vítězství Stuttgartu se podíleli čtyři různí střelci, jednou se trefil i nejlepší střelec nováčka soutěže Silas Wamangituka. Za Augsburg skóroval pouze Marco Richter, který pak v 76. minutě viděl červenou kartu.