17. června 2008 12:59 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Deco nebo Lampard?

Portugalec Deco si užívá tréninku reprezentace | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Portugalec Deco si užívá tréninku reprezentace | foto: AFP

ŘÍM Prezident Interu Milán Massimo Morrati potvrdil, že jeho klub koupí buď Franka Lamparda z Chelsea anebo Deca z Barcelony.O Deca se ale poslední dobou zajímá také Chelsea.

Lampard je v poslední době hodně diskutovaným kanditátem na místo záložníka v týmu Interu, zatímco Mourinhův zájem o Deca je dlouhodobějšího rázu a datuje se od doby, kdy Mourinho převzal italský velkoklub.  

Morrati říká:"Mourinho má Lamparda hodně rád a každý ho považuje za excelentního záložníka. Deco ma také ty správné parametry, ale oda dva prostě koupit nemůžeme. Morrati také potvrdil, že brazlský úočník Adriano se pravděpodobně vrátí do jejich řad po půlročním hostování v sao Paulu.

S působením Deca v Interu je to trochu komplikovanější. O jeho služby se začala zajímat i londýnská Chelsea. Deco by byl rád, kdyby s ním přestoupil i Ronaldhino, který je v Barceloně jeho velkým kamarádem. Deco je v současnosti jedním z nejlepších tvůrců hry, o čemž se mohli přesvědčit i naši reprezentanti v utkání s Porugalskem.

Další známou osobností, která by mohla zůstat v týmu hvězdného Interu by mohl být portugalec Louis "Žralok" Figo. Ačkoliv Figo má nabídky i z jiných klubů, je pravděpodobné, že zůstane i další sezónu.Figo a Mourinho se sejdou příští týden a očekává se, že se dohodnou na spolupráci.  ČTK, Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!