9. listopadu 2008 12:24 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Dopolední nuda na Žižkově bez vítěze

Martin Vozábal z domácí Viktorie (vlevo) a liberecký Jiří Bílek.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Martin Vozábal z domácí Viktorie (vlevo) a liberecký Jiří Bílek. | foto: ČTK

PRAHA Fotbalisté Viktorky Žižkov a Slovanu Liberec se rozešli po vzájemném souboji v rámci třináctého kola smírně, po bezbrankovém výsledku.

V tradičním dopoledním čase se na diváky usmálo nečekaně slunečné počasí. Tím ovšem výčet pozitiv končí. Na fotblisty totiž čekal tradičně podmáčený trávník, který se po deseti minutách změnil v zelenohnědé oraniště. S "kvalitou trávníku" si nezadaly ani výkony obou týmů. Za celých devadesát minut zápasu totiž nepředvedly nic co by stálo za zmínku a po zásluze zápas skončil bezbrankovou remízou. Žižkov se díky tomu posunul na předposlední místo tabulky.

Výsledek:

Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:0

Lidovky.cz

ROZHODNUTO: Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020
ROZHODNUTO: Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si přijdou nejen rodiče, ale také důchodci a změní se podmínky pro zálohování výživného a postihy pro neplatiče. Oproti původnímu návrhu se však navýšení rodičovského příspěvku nebude týkat i těch, kteří ho již pobírají.

Najdete na Lidovky.cz