28. března 2008 14:17 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Dovádění v závějích si vynahradíme po derby

Nejlepší je ta naše pražská Slávie. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nejlepší je ta naše pražská Slávie. | foto: ČTK

PRAHA Podle stejnojmenné rubriky na stránkách sportu vám i na SportReport.cz budeme přinášt rubriku Jak to vidí... můžete si prohlédnout starší texty a těšit se na nové, v podání fanoušků Slávie, Sparty, Bohemky a v budoucnu snad i dalších klubů.

Z hlediska výsledků a situace v čele  tabulky by se velikonoční ligové kolo téměř dalo po vojensku shrnout do hlášení: "Během mé služby se nic zvláštního nestalo!“ Ale všechno popořádku.

Sparťané na Bílou sobotu s notnou dávkou štěstí, zejména po Řepkově minele, urvali doma tři body proti třináctému Jablonci. Díky časové posloupnosti zápasů tak celé dva dny mohli hrát hru "jakože teďka vedeme ligu“. Jen opravdu zlý a nepřející člověk by jim to vyčítal. Nikoho to nic nestojí a je to zřejmě letos naposledy.
Naopak líto musí být každému citlivějšímu pozorovateli Bohemky. Když už se konečně s velkou slávou zmůžou na osvětlení na stadionu, nová technika je zradí v nejméně vhodnou chvíli a výraznou měrou přispěje k další bodové ztrátě. Prostě když se nedaří, tak se nedaří. To se nedá svítit!


Červenobílí borci podle předpokladu nakonec vykoledovali na Velikonoční pondělí ve Zlíně plný bodový zisk. Vzhledem k tomu, že tento text má být věnován výhradně fotbalu, a nikoliv nejrůznějším zimním sportům, nebudeme zde veselé dovádění chlapců v závějích podrobněji rozebírat. Gocemu Toleskému se tímto omlouváme a slibujeme, že po vítězném derby mu to rádi bohatě vynahradíme!

Autor (39) je tradicionalista ctící víru otců a zásadu, že krev není voda, i pokud jde o fotbal a věrnost Slavii.

Miloš Cibulka, Lidové noviny

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.

Najdete na Lidovky.cz