Fotbalisté Neapole slaví vysoké vítězství.

Fotbalisté Neapole slaví vysoké vítězství. | foto: Reuters

Drtivé vítězství. Neapol nastřílela Fiorentině šest gólů a posunula se na třetí místo

•   15:30
Neapol - Fotbalisté Neapole deklasovali v 18. kole italské ligy Fiorentinu 6:0. O výhře rozhodli čtyřmi góly v první půli, dvakrát se trefil Lorenzo Insigne.

Kapitán Neapole otevřel po pěti minutách skóre, v 38. minutě navíc připravil třetí branku pro Hirvinga Lozana. Neapol nastřílela „Fialkám“ před pauzou tři góly v rozmezí devíti minut.

Insigne zvýšil v 72. minutě z pokutového kopu a dal devátý ligový gól v sezoně. Už v 18. kole tím pádem překonal svůj střelecký zápis z minulého ročníku, kdy se trefil osmkrát. V závěru přidal šestý gól střídající Matteo Politano. Neapol se v neúplné tabulce posunula na třetí místo, Fiorentina je čtrnáctá.