Úterý 19. března 2024, svátek má Josef

Fantastický Souček. Český záložník se opět prosadil, West Ham udolal Leeds a posunul se na páté místo

Tomáš Souček se opět prosadil, tentokrát do sítě Leedsu. foto: Reuters

Londýn - Tomáš Souček se po šesti dnech znovu gólově prosadil v Premier League a na rozdíl od předchozího duelu s Manchesterem United to tentokrát fotbalistům West Hamu pomohlo k výhře. V předehrávce 12. kola Londýňané zvítězili na hřišti Leedsu 2:1 a po čtvrtém vítězství z posledních pěti zápasů se před víkendovým programem posunuli na páté místo tabulky.
  22:56aktualizováno  23:15

Souček se opět prosadil po rohu. Tentokrát ale skóroval hlavou a vstřelil třetí gól v ligové sezoně, kterým se dotáhl v klubové statistice na Michaila Antonia. Týmovou tabulku střelců vede se čtyřmi brankami Jarrod Bowen.

Tomáš Souček se opět prosadil, tentokrát do sítě Leedsu.
Tomáš Souček se trefil do sítě Manchesteru United.

Součkova trefa znamenala ve 25. minutě vyrovnání, hosté už od 5. minuty prohrávali po penaltě, kterou při opakovaném pokusu proměnil polský záložník Mateusz Klich. Obrat dokonal deset minut před koncem po další hlavičce ze standardní situace italský obránce Angelo Ogbonna.