Gordana tvrdě atakoval Limberského. Sudí oba hráče potrestal žlutou kartou. Limberského za následnou strkanici.
důležité
Další rána pro Tel Aviv. Djemba-Djemba inkasoval červenou kartu za ostrý šlapák na Daridu.
39. minuta
gól
Gól! Plzeň vede 2:0. Míč se po rohovém kopu vrátil k Horváthovi, jenž vyslal centr na zadní tyč, kde hlavičkoval Bakoš. Míč z jeho hlavy putoval k opačné tyči, kde byl zcela volný Štípek, který se nemýlil.
39. minuta
Plzeň
Po Daridově rohovém kopu zakončoval na zadní tyči Čišovský, ale ve skluzu přestřelil.
36. minuta
Plzeň
Ostroun ránu z úhlu Limberského brankář Hapoelu vyrazil.
31. minuta
V souběžně hraném utkání skupiny B vede Coimbra nad Atletikem 1:0.
30. minuta
Po rohu Daridy se ke střele dostal Řezník a Štípek, obě střely obránci Tel Avivu odkopli.
27. minuta
Probouzejí se fanoušci Plzně. Dožadují se další branky domácích.
23. minuta
gól
Gól! Plzeň vede 1:0. Řezník se uvolnil na lajně a vyslal centrovaný míč do vápna, na nějž si naběhl Kolář a hlavou otevřel skóre.
17. minuta
Plzeň
Kolář se prokličkoval obranou Hapoelu a následně přihrál volnému Ďurišovi. Jeho střelu pod břevno ale brankář hostů vyrazil.
16. minuta
Plzeň
Další Horváthův roh zneškodnil brankář Édel.
14. minuta
Plzeň
Horváthův cetr do vápna s vypětím všech si vyboxoval mimo vápno brankář Édel.
10. minuta
Tel Aviv
Tuama dokázal obstřelit zeď, ale zamířil těsně mimo branku.
9. minuta
Tel Aviv
Gordana byl těsně před pokutovým územím faulován. Tel Aviv bude zahrávat přímý kop z nadějné pozice.
7. minuta
Plzeň
Štípek se probíjel ke střele, ale těsně před pokutovým územím byl odzbrojen.
4. minuta
Plzeň
Plzeň má v úvodu míč na svých kopačkách častěji. Její akce ale většinou končí nákopem, s kterými si obránci Tel Avivu vědí rady.
1. minuta
Plzeň
Obrovská šance hned v první minutě. Bakoš posunul míč do vápna, kam si naběhl Štípek. Plzeňský fotbalista ale trefil pouze brankáře.
1. minuta
důležité
Zápas právě začal. míč do hry uvedli fotbalisté Tel Avivu.
18:58
Fotbalisté jsou na trávníku. Za několik málo okamžiků zápas začne.
Vítáme vás při sledování on-line reportáže ze zápasu Evropské ligy mezi Plzní a Hapoelem Tel Aviv.