Diskuse k článku: Foldyna se pustil do komentátora Bosáka. ‚Je to český Krhounek. I Trump Putinovi poděkoval‘

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 51
  • Poslední: 21.7. 2018 7:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Košťál 21.7.2018 7:35

Má-li Bosák nebo kdokoliv z této naší zemičky výhrady vůči Rusku a jeho načalstvu, lze to vzhledem k historickým zkušenostem chápat. Foldynu (a jeho klony typu Semelová atp.) chápat nelze.

Ovšem co může takovej Donald Trump vědět o fotbale, to je mi fakt záhadou. Docela určitě mnohem míň než Bosák o Rusku a jeho gosudarovi.

J. Šejnoha 20.7.2018 10:36

Politické názory namyšleného sporťáka rozumný člověk nebere vážně. Pravda ale je, že si ho luxusně neplatíme proto, aby nám dělal politické školení !

Proč vlastně do toho hnusného Ruska vůbec jezdil ?

Když ho tak nenávidí.

Měl tu lukrativní služební cestu - výlet - přepustit nějakému kolegovi. Určitě by byl zájem.

M. Košťál 21.7.2018 7:28

Bosák tam jel proto, že je to jeho řemeslo, které umí a dělá ho už léta velmi dobře. Foldyna umí jen s láskou vzpomínat na starý zlý časy a posluhovat komoušům a Rusku (možná doufá, že se nakonec Vladimir Voldemortovič rozhodne obnovit ten starej rudej nesmysl v plnej parádě).

M. Bouček 18.7.2018 11:31

Foldyna je čestný chlap, což řada zde diskutujících nedokáže pochopit, neboť o cti nemají ani tuchu, popř. ji považují za něco staromódního nebo dokonce komunistického. Vsadil bych na to, že jsou povětšinou z Prahy, která má nastavenou morálku - docela jinak.

A. Reček 18.7.2018 13:09

Na Moravě o nějakém Foldynovi se neví vůbec nic.

M. Košťál 21.7.2018 7:44

To se Moraváci mají! Na Moravě je hezky. Můj táta se tam narodil a vždycky to tvrdil. Zdá se, že věděl, o čem mluví. :)

P. Vostrý 18.7.2018 15:00

Tak to mě pobavilo... Foldyna je pouze naprostý primitiv a jako takový se chová. Chápu, že jemu podobným to může imponovat.

L. Šarina 18.7.2018 19:17

Soudruhu Boučku a co je na něm čestného? Takových "foldynů" na václaváku za korunu plný kornout !!

M. Košťál 21.7.2018 7:30

já už na Václaváku nějakej čas nebyl, pár měsíců jsem teď marodil. Fakt se tam houfujou Foldynové? No fuj!

I. Dvořák 20.7.2018 17:15

Foldyna je malý rusák v českém podání. Kdyby Zeman fandil eskymákům, Foldyna by i v létě chodil v kožichu. Je to jen směšný zemanofanda, protože z onoho kamaráčoftu může konečně přijít i nějaká funkce. Co třeba takové malé ministerstvo? To by bylo žrádlo. To by Zemana vynášel do nebe. Jenže chyba lávky. Foldyna s tou vymlácenou kebulí od boxu na to prostě nemá.

J. Husařík 18.7.2018 6:33

Foldyna je normální blb. Myslím si, že mu jeho chabá inteligence nepomáhá ani k tomu aby pochopil, že se chová jako zrádce podporující nepřátelskou mocnost. A pravda je, že by se někdo měl v ČSSD už konečně zamyslet a tohoto tupce ze strany rychle vyprovodit. Je tak blbej, že by snad nemohl být ani komunistou. Ukazuje to ale, jak je rozporuplná i samotná ČSSD. Jsou rozkročení od slušné evropské levice až po krajní extrém Foldynova typu.

P. Krůta 18.7.2018 6:03

Možná by bylo dobré, kdyby si ČSSD drželo svého radoby politika a rádoby boxera na vodítku.

Je to brutální hlupáček.

J. Krajíček 17.7.2018 22:35

Bosák, jako komentátor fotbalu, se ke konci MS ve fotbale v Rusku vyjádřil přesně a dle dispozic. MS se v Rusku a stejně tak v Kataru nikdy nemělo konat, a to z důvodu uplacených nominaci. Stálo to křeslo dlouholetého ( bohužel) předsedy FIFA Blattera a jeho sekretáře Platiniho. Bohužel se na to přišlo pozdě. Můžou za to bafunari, kteří o tom vedeli, leč nekonali. Podobně, jako v biatlonu s ruským dopingem. Dlouho se o tom suskalo, až to ruplo. Ochránce měli rusáci na nejvyšších místech.

J. Novák 17.7.2018 15:56

Foldyna...Foldyna...jo už vím - to je ten komunistický neurotický agresivní buran s homosexuálními sklony! :-P

R. Houška 17.7.2018 14:34

Foldyna by byl skvělej člen RG nebo podobné "partizánské" organizace. Škoda, že se narodil o pár let opožděně. Kdyby to stihl, byl by skvělým partnerem starého Lojzka Grebeníčků...Takhle je to pouze ubohý, zastydlý ruský šváb, stále odstrkovaný, bez možnosti se prosadit..., občas se rozplakající ve Sněmovně. Leda by založil něco svého, ale to by musel Putler přestat sypat do Klause, Zemana a Okamury. Ropa je nízko a rublíky taky neleží jen tak na ulici...a bez donátora z Východu, by si Foldyna nevydělal ani na slanou vodu.

R. Šigut 17.7.2018 12:23

Ok.A komentoval Němce, tak taky něco mluvil o fašismu, nebo nacismu?Němci nám snad v minulosti ublížili málo?Ó pardón...oni jsou vlastně z toho skvělého Západu!!!Troníku, my jsme nikdy na žádný Západ nepatřili.A dokonce ani na Východ.Jsme Středoevropané!!Otevři si mapu!!!A Rus pro mě není o nic horší než Němec a naopak...Oba se k nám v minulosti chovali jak k onuci!!!Mě je blízký Polák, Slovák!!!Dokonce jim bez problémů rozumím!!Ale do zádele se jim nemám důvod šroubovat a nutit to ostatním.Ale ta neustálá dehonestace Ruska už je do oči bijící!!!Vždyť je to všude stejné!!Ožralý Zeman, ožralý Kalousek, ožralý Juncker...

J. Nový 17.7.2018 12:30

Jen nezapomínejte na historii.

"

Polsko vůbec nebylo státem s antihitlerovským směřováním. Naopak – 26. ledna 1934 to bylo právě Polsko, které jako PRVNÍ z evropských států podepsalo smlouvu o vzájemném neútočení s Hitlerem. Této smlouvě se také říká – Pakt Pilsudski-Hitler.

Polsko se SPOLEČNĚ s Německem připravovalo na agresi proti SSSR. Právě z tohoto důvodu byla všechna opevnění budována... na hranici se SSSR. Na hranici s Německem se nestavělo nic jiného než týlové sklady, což velmi pomohlo Němcům při útoku na Polsko a porážce polské armády na podzim roku 1939.

Polsko stejně jako Třetí říše získalo po Mnichovské smlouvě solidní kus území Československa. Hitler dostal Sudety a Polsko zabralo Těšínsko.

J. Nový 17.7.2018 12:31

Slovenská republika vznikla v důsledku nacistické agrese vůči Československu a přes svou formální samostatnost patřila po celou dobu své existence mezi satelity podléhající Třetí říši.[5][1] Samostatnost na Druhé republice vyhlásil slovenský sněm 14. března 1939. Jako spojenec nacistického Německa se Slovenská republika zúčastnila druhé světové války na straně Osy.[6] Ve zdejším totalitním politickém systému hrála vůdčí roli Hlinkova slovenská ľudová strana, která ovládala slovenskou společnost i díky svým monopolním organizacím, kterými byla Hlinkova garda či Hlinkova mládež.[7] Ľudácký režim se během války zkompromitoval perzekucí židovského obyvatelstva, která vyvrcholila zapojením se Slovenské republiky do tzv. konečného řešení židovské otázky prostřednictvím vyvezení většiny slovenských Židů do nacistických koncentračních a vyhlazovacích táborů.[8]

M. Veleba 17.7.2018 12:35

Vzal jste mi to z "klávesnice" ;-)

R. Šigut 17.7.2018 13:16

Ok pánové.Však ono se to s tím, co jsem napsal snad nevylučuje.Rus, Němec, Polák, Slovák...každý to máme jinak.Ale proč nám je pořád něco podsouváno?!Strašné, hrozné a zlé Rusko.Myslím, že mnohem horší jsou ti, kteří na něj neustále útočí.Je to stejné, jako nedávno Zeman-Drahoš.Ta masážní, až agresivní kampaň, která pomalu hlásala, že jen negramotný debil, bolševik a rusofil nebude volit p.Drahoše myslím zapůsobila na spoustu lidí přesně opačně...Čím více se kope do Ruska, tím více mám pocit, že tomu kopajícímu na tom záleží...

P. Vostrý 17.7.2018 14:04

Jediné s čím se dá s vámi souhlasit, je definice voličů toho našeho hradního násosky...

J. Nový 18.7.2018 10:09

Naopak já s panem Šigutem souhlasím.

P. Vostrý 18.7.2018 10:59

No protože vy přesně zapadáte do té jeho definice voliče Zemana....

A. Reček 18.7.2018 13:14

Jste pěkný popleta. A ohledně Těšínska také.

J. Troník 17.7.2018 12:09

At tahne bolsevik Foldyna do Ruska. Zeme Koruny Ceske nikdy nemeli nic s Ruskem spolecneho. Akorat 40 let bolsevicke vlady. Jinak 1000 let v zapadni Evrope. Radeji Nemecko Rakousko Italie Belgie

J. Denemark 17.7.2018 11:46

I tady kvičí směrem k Bosákovi stokrát profláknuté ruské filcky.)

M. Michal 17.7.2018 11:35

Bosák je vynikající komentátor. Ale kremrole a rusofilové možná čekají na každou byť jedinou protiruskou větu, aby spustili štvavou kampaň..

M. Michal 17.7.2018 11:38

A to, že pochválil organizaci se Foldynovcům do krámu nehodí, proto to ve své kritice tají ;)

D. Block 17.7.2018 10:25

Bosák vtipálek z 5.B ZŠ:

„Zastavil jsem se u báťušky cara. Teda vlastně prezidenta. Ale v Rusku to kapánek splývá. A on prej Vladimír není doma..."

J. Nový 17.7.2018 10:07

"Jaromír Bosák svůj postoj obhajoval na svém facebookovém profilu tím, že si nikým nenechá diktovat, co si má myslet.

.

Bosáku, Bosáku, nikdo ti jistě nebude přikazovat, co si máš myslet, ale alespoň někteří z nás chtějí z veřejnoprávního média slyšet jiné věci, než názory jeho zaměstnanců.

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Dějiny čtvrcení v Praze. Nejděsivější případy rozřezaných těl

Snad neznámějším případem čtvrcení oběti je vražda prostitutky Otýlie Vranské.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Děsivé kriminální případy. O těchto čtyřech vraždách mluvila celá republika. Brutální a hrůzostrašné „kouskování“...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...