Úterý 21. března 2023, svátek má Radek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Fotbalista Vidal havaroval, když se vracel opilý z kasina. Hrozí mu soud

Sport

  14:46
SANTIAGO - Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém šampionátu a skončil s lehkými zraněními v nemocnici. Podle policie řídil pod vlivem alkoholu. O nehodě hvězdy domácího týmu na předměstí metropole Santiaga informovala chilská média, v televizi byly k vidění i záběry jeho poničeného Ferrari.

Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém šampionátu a skončil s lehkými zraněními v nemocnici. foto: Reuters

Vidal měl v úterý stejně jako zbytek chilské reprezentace volno po pondělní remíze 3:3 s Mexikem. Záložník Juventusu dal v duelu dva góly a v dosavadním průběhu turnaje je s třemi zásahy nejlepším střelcem.

Podle policie Vidal havaroval, když se vracel se svou manželkou z kasina. „Bohužel jsem měl dopravní nehodu. Naštěstí jsme všichni v pořádku, děkuju za účast,“ napsal na twitteru Vidal, jemuž kvůli řízení pod vlivem alkoholu hrozí soud.

Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém...
Vidalovo Ferrari, s nimž fotbalový záložník havaroval cestou z kasina.

Příliš pochopení pro něho neměl bývalý trenér chilského výběru do 20 let Jose Sulantay. „Když hrají v Evropě, tak něco takového nedělají. Nechápu trenéra Jorgeho Sampaoliho a nechápu ani Vidala,“ prohlásil.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat