17. června 2015 14:46 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Fotbalista Vidal havaroval, když se vracel opilý z kasina. Hrozí mu soud

Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém... | foto: Reuters

SANTIAGO Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém šampionátu a skončil s lehkými zraněními v nemocnici. Podle policie řídil pod vlivem alkoholu. O nehodě hvězdy domácího týmu na předměstí metropole Santiaga informovala chilská média, v televizi byly k vidění i záběry jeho poničeného Ferrari.

Vidal měl v úterý stejně jako zbytek chilské reprezentace volno po pondělní remíze 3:3 s Mexikem. Záložník Juventusu dal v duelu dva góly a v dosavadním průběhu turnaje je s třemi zásahy nejlepším střelcem.

Podle policie Vidal havaroval, když se vracel se svou manželkou z kasina. „Bohužel jsem měl dopravní nehodu. Naštěstí jsme všichni v pořádku, děkuju za účast,“ napsal na twitteru Vidal, jemuž kvůli řízení pod vlivem alkoholu hrozí soud.

Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém...
Vidalovo Ferrari, s nimž fotbalový záložník havaroval cestou z kasina.

Příliš pochopení pro něho neměl bývalý trenér chilského výběru do 20 let Jose Sulantay. „Když hrají v Evropě, tak něco takového nedělají. Nechápu trenéra Jorgeho Sampaoliho a nechápu ani Vidala,“ prohlásil.

ČTK