Chelsea se trápí. Prohrála v pohárovém semifinále se Swansea

Petr Čech

23:00
LONDÝN - Fotbalisté Chelsea bez zraněného brankáře Petra Čecha prohráli v prvním semifinále Ligového poháru doma se Swansea 0:2. Náhradního gólmana Rosse Turnbulla překonal v závěru prvního poločasu jeden z nejlepších střelců anglické ligy Michu, v nastaveném čase druhé půle zvýšil vedení hostů střídající Danny Graham.

Fotbalista Chelsea Dembe Ba foto: Reuters

Londýnský soupeř Sparty Praha v únorovém druhém kole Evropské ligy nastoupil v sestavě: Turnbull - Azpilicueta, Ivanovič, Cahill, Cole - Ramires (71. Lampard), Luiz - Oscar (83. Marin), Hazard, Mata - Torres (81. Ba). Překvapením v úterý skončil také první semifinálový duel, v němž účastník čtvrté ligy Bradford zdolal Aston Villu 3:1. Outsider tak navázal na své nedávné triumfy nad Wiganem i Arsenalem. Odvety se hrají za dva týdny.