Manchester City pokořil West Bromwich a dotírá na druhou Chelsea

23:15
MANCHESTER - Fotbalisté Manchesteru City po dvou bodových ztrátách zabrali a v 35. kole Premier League porazili 3:1 West Bromwich. Přiblížili se díky tomu na rozdíl bodu k druhé Chelsea, která odehrála o zápas víc. Na jediný gól Albionu nahrál Matěj Vydra.

Pablo Zabaleta. foto: Reuters

Favorizovaní domácí získali na Etihad Stadium dvougólové vedení už po deseti minutách, poté co se trefili Argentinci Zabaleta a Agüero. O záchranu bojující hosté snížili v 16. minutě po rychlém brejku, v němž český reprezentant Vydra přiťuknul míč Dorransovi, jenž nedal střelou k tyči Hartovi šanci.

Anglická fotbalová liga - 35. kolo

Manchester City - West Bromwich 3:1 (3. Zabaleta, 10. Agüero, 36. Demichelis - 16. Dorrans).

Ještě do přestávky nicméně vrátil City dvougólové vedení další Argentinec, stoper Demichelis. V druhém poločasu se už skóre neměnilo, Vydra šel ze hřiště po hodině hry.

Manchester City ztrácí bod na druhou Chelsea a šest bodů na vedoucí Liverpool, jenž má také o jeden odehraný zápas více. West Bromwich je tři body nad pásmem sestupu.