Pondělí 26. července 2021, svátek má Anna
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Fotbalisté v karanténě. Hráči United se popálili při vaření a jednoho pokousal pes, Ronaldo ukazuje svaly

Sport

  11:25
Praha - V období přerušených soutěží mají fotbalisté spoustu volného času. Někteří poctivě trénují a radí svým fanouškům, jaké cviky jsou v karanténě nejefektivnější, jiní si přivozují bizarní zranění. Třeba jako fotbalisté Manchesteru United.

Cristiano Ronaldo. foto: Reuters

Fotbalisté United nezvládají vaření

Manchester United o aktuálních novinkách informuje své příznivce prostřednictvím jejich aplikace. A někteří z hráčů aktuálně pátého celku Premier League podle doktora Steva McNallyho nezažívají úplně zářné období.

„Vyskytlo se několik stížností kvůli neobvyklým záležitostem. Třeba kvůli popálení při vaření, to jsou asi dva případy, nebo pokousání psem,“ prozradil McNally o konkrétních jménech však mluvit nechtěl.

Phil Jones, Juan Mata, Marcos Rojo a Daniel James děkují příznivcům Rudých...

Phil Jones, Juan Mata, Marcos Rojo a Daniel James děkují příznivcům Rudých ďáblů za podporu.

Fotbalisté United si ale vařit nemusí, v případě potřeby jim bude jídlo dovezeno přímo domů.

„Naštěstí jsme dokázali zajistit spoustu kvalitních dodavatelů, takže pokud hráči chtějí, dostanou jídlo až do domu. Buď dostanou balíček, který jim připravíme sami, nebo si mohou sestavit vlastní. Samozřejmě víme, jak lehké je jíst, když se člověk nudí, takže snad dodrží kvalitu i množství jídla,“ prohlásil týmový doktor United.

Ronaldo ukazuje své svaly

Není překvapivým zjištěním, že Cristiano Ronaldo tráví velkou část svého času v karanténě posilováním. Většina jeho příspěvků na sociálních sítích zahrnuje různé druhy cvičení, při kterých se portugalský křídelník nechá zvěčnit.

Jaký to rozdíl oproti jeho rivalovi v boji o nejlepšího hráče světa. Lionel Messi totiž například během Velikonoc zveřejnil fotky s čokoládovými vajíčky.

Candrevův natrénovaný odlet na dovolenou

Pravé křídlo Interu Milán pravidelně zásobuje sociální sítě videi z kreativních tréninků, do kterých zapojí občas i svojí manželku, během těchto cvičení předvede i různé triky s míčem a sdělí tipy na různé užitečné cviky.

Po vytvoření bowlingové dráhy také napadla Candrevu vtipná simulace zážitku. To když je s manželkou a svým dítětem odbavovaný na letišti a čeká na odlet svého letadla na dovolenou.

Becker trénuje výhozy trefou do otevřeného okna

Brazilský brankář ve službách Alisson Becker udržuje své dovednosti trénováním výhozů. Přestože byl odkázán pouze na prostory svého domku, vybral si střešní okno, které přesným hodem dokonale trefil.

Brazilský brankář ve službách Alisson Becker udržuje své dovednosti trénováním výhozů. Přestože byl odkázán pouze na prostory svého domku, vybral si střešní okno, které přesným hodem dokonale trefil.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Quarantine effect!! #AB1challenge  @joaop93_

Příspěvek sdílený Alisson Becker (@alissonbecker),

Becker, jenž se v roce 2018 se stal nejdražším přestupujícím brankářem historie, když za 62,5 mil. euro přestoupil z AS Řím do Liverpoolu, svoji trefu oslavil ve stylu gólové radosti Cristiana Ronalda, která má dokonce i své pojmenování „¡Siiiuuuu!“.

Alvés „tlačí“ vajíčko

Příspěvky Daniho Alvése jsou i mimo karanténu zárukou kvalitní zábavy. V současné době pravý obránce brazilského Sao Paula.Během posledních dnů stihl například romantickou serenádu s kuchyňským mopem či řadu synchronizovaných cvičeních se svojí manželkou.

Výjev, na který ale řada fanoušků přišel na Velikonoce. To Alvés za doprovodu hudby a bolestivých zvukových efektů „vytlačil“ vajíčko.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!