16. června 2011 10:46 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Giggsova ofenziva: fotbalista žaluje bulvár

FC Barcelona - Manchester United (Ryan Giggs). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy FC Barcelona - Manchester United (Ryan Giggs). | foto: Reuters

LONDÝN Hvězdný fotbalista Manchesteru United Ryan Giggs podnikl právní kroky proti listu News of the World. Velšský záložník je další známou osobností, která tvrdí, že mu reportéři bulvárního nedělníku "napíchli" telefon.

Policie už zatkla tři novináře News of the World, poté co se několik známých lidí stalo oběťmi jejich nezákonného odposlouchávání. Byl mezi nimi například Giggsův spoluhráč Wayne Rooney, herečka Sienna Millerová či šéf Asociace profesionálních fotbalistů Gordon Taylor.

O aféře Ryana Giggse čtěte také

Sedmatřicetiletý Giggs se stal v posledních týdnech terčem bulvárního tisku, který odhalil jeho mimomanželskou aféru s bývalou účastnicí soutěže Big Brother a Miss Wales Imogen Thomasovou. Dlouholetá opora "Rudých ďáblů" se pokoušela zabránit zveřejnění svých soukromých záležitostí soudně, nicméně nakonec jeho jméno potvrdil při jednání parlamentu poslanec, protože o něm už stejně psalo zhruba 75.000 uživatelů Twitteru.

ČTK