Neděle 18. dubna 2021svátek má Valérie 10 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Komentuje: Lukáš Šonský

Detroit - Toronto

Detroit - Toronto 2:3
Bozak dává gól, Toronto vítězí po samostatných nájezdech.
Tatarovi klička nevyšla, Leafs teď mohou rozhodnout.
Lupul vyrovnává! Trefil se mezi betony.
Dacjuk otřel svoji střelu o brankovou konstrukci a puk zapadl do sítě, Detroit vede!
Van Riemsdyk zkoušel "Forsbergovku", ale také selhal.
Jako první se rozjel Alfredsson, ale bekhendová klička mu nevyšla.
Vítěze zápasu určí samostatné nájezdy.
65
Neuvěřitelný závěr prodloužení! Franson trefil tyč a soupeř ihned otočil hru. Zetterberg mohl uhánět sám na brankáře, ale už neměl dostatek sil. Přesto si v pásmu dovolil rychlou zasekávačku a střelu z otočky - těsně minul.
64
Red Wings se snaží rozhodnout ještě v základní hrací době. Detroit přidal, dvakrát za sebou ale teď nepřešel přes střed hřiště.
63
Zetterberg se rozjížděl do samostatného úniku, jenže zastavil ho klakson. Přesně v polovině prodloužení si totiž týmy vymění strany.
62
Kessel je v závěru utkání při chuti. Před malým okamžikem střílel ostře zprava ke vzdálenější tyči, Howardův beton byl ale na správném místě.
61
Začal pětiminutový nastavený čas. Oba brankáři už mají za sebou zahřívací zákroky, poslední střelu má na svědomí Tatar. Pálil z kruhu.
Skončila základní hrací doby, na řadu přijde prodloužení.
59
Detroitu zatrnulo! Kessel se aktivním napadáním dostal k puku a z kruhu bez váhání vypálil, pozorný Howard ale hrozbu pro své barvy odvrátil.
58
Rozběhly se poslední dvě minuty základní hrací doby. Hra se nyní často kouskuje, nikdo nechce udělat chybu a ztratit zápas v úplném závěru.
57
Icing i na druhé straně, Detroitu teď nevyšla rozehrávka a Toronto může našetřit alespoň několik cenných vteřin daleko od vlastního území.
56
Toronto se ubránilo jen za cenu zakázaného uvolnění. Zetterbergova formace znovu soupeři zle zatápěla, Bernier musel čelit další spršce střel.
55
GÓL! Detroit se dočkal zaslouženého vyrovnání. Abdelkader si v pravý čas najel před branku a přesměroval do sítě Smithovu nabídku z rohu.
53
Kronwall pálil z dálky a na dorážku před modrým půlkruhem číhala dvojice jeho parťáku, jistý Bernier ale prudkou střelu nepustil. Puk pevně držel na hrudi a přerušil hru.
Detroit: Howard (Mrázek) - Kronwall, DeKeyser, Kindl, Quincey, Smith, Lashoff - Zetterberg, Dacjuk, Bertuzzi - Abdelkader, Alfredsson, Eaves - Miller, Andersson, Tatar - Nyquist, Glendening, Cleary
Toronto: Bernier (Reimer) - Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gardiner, Rielly, Ranger - Van Riemsdyk, Bozak, Kessel - Raymond, Kadri, Lupul - Kulemin, McClement, Clarkson - D'Amigo, Holland, Orr.
Branky a nahrávky: 34. Alfredsson (Zetterberg, Smith), 55. Abdelkader (Smith) - 40. Van Riemsdyk (Kessel, Phaneuf), 45. Bozak (Phaneuf)