Čtvrtek 9. února 2023, svátek má Apolena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Policie zatkla hráče přímo na hřišti. Ukradl někomu identitu

Sport

  11:51
KIMBIRI/PRAHA - Neuvěřitelné obrázky přineslo utkání fotbalového poháru Copa Peru. Pro jednoho hráče týmu Union Kimbiri si přímo během zápasu přišla policie. Ta viní výtečníka z toho, že si přivlastnil cizí identitu.

Zatčení hráče peruánského týmu. foto: Youtube.com

Zápas Kimbiri proti Sportu Huanta byl přerušen policií za stavu 0:2. Muži zákona si šli pro hráče Cesara Montalva. Tedy alespoň tak ho znali ostatní spoluhráči, a dokonce tak byl veden i v zápise o utkání.

Jenže ve skutečnosti toto jméno používá poslední dva roky, kdy ukradl identitu pravému Cesaru Montalvovi. Skutečné jméno zatčeného muže zní José Contreras, nicméně policie šla najisto.

Zatímco na videu je vidět, jak hráč opouští stadion v doprovodu dvou policistů, se v pozadí hádají trenéři obou týmů. Kouč Kimbiri volá na svého protivníka: „Jsi jen trenér, nejsi soudce,“ zatímco jeho oponent pokřikuje, že Kimbiri rozhodně nesmí vystřídat Montalva, protože to ani není Montalvo.

A samotný hráč? „Jsem fotbalista! Nejsem kriminálník,“ volal na policisty při eskortě.

Utkání se nedohrálo, a protože se tak stalo vinou Kimbiri, jejich soupeř automaticky postoupil do dalšího kola.

Největšího amatérského turnaje v Peru, který se koná už od roku 1967, se letos účastní 50 týmů. Vítěz dostává šanci podat přihlášku do Primera División, tedy první peruánské ligy. Poražený finalista postupuje do 2. nejvyšší soutěže.

Autor:

Deníčková soutěž: Napište příběh nejen o sexu a vyhrajte valentýnskou cenu
Deníčková soutěž: Napište příběh nejen o sexu a vyhrajte valentýnskou cenu

Sdílejte příběhy o randění, sexu nebo lásce a vyhrajte dva lubrikační gely pjur WOMAN ve dvou variantách, které zaručí tu nejdivočejší noc....

Mohlo by vás zajímat